Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az átlag ember hogyan szokott...

Az átlag ember hogyan szokott álmodni?

Figyelt kérdés
Tudom, alvás közben, de ezen kívül. Ritkán amikor álmodok, az vizuálisan elég tompa, mintha csak a képzeletem és érzések kavarognának bennem. Volt aki azt mondta hogy a szerelem rózsaszín ködden jár. Hát másnak biztos, de nekem ezzől fogalmam sincs.

2021. máj. 5. 19:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nagyon egyénfüggő és nincs ilyen hogy átlag. Pl van olyan ismerősöm aki egy álmára sem emlékszik, van olyan aki vezeti őket stb
2021. máj. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Most nem is az a lényeg hogy ki mennyire emlékszik rá, hanem hogy színvonalban mi az ami megszokott.
2021. máj. 5. 21:22
 3/7 anonim ***** válasza:
mármint hogy mennyi ideig? kivel? mikor? hol? vagy mi az hogy álom színvonal:DD
2021. máj. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi köze a rózsaszín ködnek ahhoz, hogy ki hogyan álmodik?????
2021. máj. 6. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Szerintem teljesen normális, hogy vizuálisan tompák az álmaid. (Velem is hasonló szokott lenni, a kép nagyon homályos, de érzékelem az álom érzelemvilágát, tudom mi történik.) Ne ijedj meg ezen, természetes. Viszont, hogy jön ehez a rózsaszín köd? Nem lehet, hogy a képzelgés lenne a megfelelő szó az álomodás helyett?
2021. máj. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy mit értenek az alatt az emberek hogy a szerelem nekik rózsaszín köddel jár, mert nekem ilyen nincs, de talán az egy vizuális élmény, vagy valami felmagasztalt.
2021. máj. 6. 14:50
 7/7 anonim válasza:

Az 5.voltam. Oooo...így már mindjárt más! A rózsaszín köd ugye egy jelkép,nem pedig pink felhőkkel a fejük fölött járkálnak a szerelmesek. Viszont nem alaptalan, hogy létezik ez a jelkép. Amikor egy ember szerelmes lesz, a szervezete egy pea nevű drogot/ drog féleséget termel. Emiatt magad és a párod közt nagyrészt csak a hasonlóságokat veszed észre. Meg picit megvannak tőle "bolondulva" a szerelmesek. És ezt a peát jelképezi a rózsaszín köd. Nézz bele ebbe a videóba, ha érdekel bővebben, ő ért is hozzá, és sokkal jobban elmagyarázza mint én: [link]


Remélem jól értettem amit írtál, és tudtam segíteni.

2021. máj. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!