Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tapasztalataitok a Thalassa-há...

Tapasztalataitok a Thalassa-házzal kapcsolatban, illetve véleményeitek az ott történő ellátásról?

Figyelt kérdés
Az eddigi vélemények amiket találtam nem voltak bíztatóak de szeretnék biztosan releváns tapasztalatokat is hallani és ha kell, mást választani míg lehetőségem van rá ):

2021. máj. 6. 14:38
1 2
 1/12 anonim válasza:
13%
egyszer voltam ott örök trauma marad... az embert semmibe veszik van akit vernek taposnak ezek bibliát nem láttak az is biztos én majdnem megfulladtam aztán még én voltam a hibás, hogy túléltem... szégyen
2021. máj. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Első, mivel kerültél be? Meddig kellett maradnod? Szörnyen sajnálom ami történt, én azt olvastam hogy szabadon otthagyhatod a helyet ha neked nem válik be! ):>
2021. máj. 6. 15:10
 3/12 anonim ***** válasza:
83%

a tündérhegyről is pont ilyen ökörségeket olvastam, amit az első írt, mielőtt befeküdtem volna, ahhoz képest életem legjobb terápiáját kaptam benn..

szóval csak azt mondom, hogy tapasztald meg magad, és hagyd a netes véleményeket

2021. máj. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Megtapasztaltam és megbántam. Részletezhetem ha valakit érdekel, vagy itt vagy privátban
2021. dec. 3. 08:34
 5/12 anonim ***** válasza:
Érdekel, nyilvánosra írd.
2021. dec. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Röviden annyi, hogy sokkal több felelősséget vállalnak a betegek egymásért mint a kezelők és nővérek irántunk. Nem akadályoznak meg abban ha visszaesnénk, a pengéket nem kérik el ha falcolsz sem, a nálunk levő gyógyszereket nem nézik át ha találnak valakinél becsempészettet sem. Rajtad múlik minden, nem az ő dolguknak tekintik azt hogy ne adják meg a lehetőséget a kísérléshez mikor öngyilkos hajlamaid vannak. És így kéne csodálkoznom hogy szinte aligha telik el egy hét anélkül hogy ne találna valaki vértócsát, vagy pengéket a vécében, vagy becsempészett gyógyszereket, vagy ne hánytatná magát valaki?
2021. dec. 3. 15:35
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

ez nem egy zárt osztály, hogy kutakodjanak a holmid közt.. épp az, hogy ezeket - amiket felsoroltál - nem teszik, így tekintenek egyenrangú félnek, nem egy pisis ovisnak, és igen, a terápiában felelősséget kell vállalni, többet is, mint a terapeutádnak, mert ez a te terápiád és a te életed, nem más felel érte, és nem nagyobb százalékban, mint te

én is gondolkodtam úgy, mint te, de nem volt igazam, és neked sincs most, ez csak annyit jelent, hogy ebben a tekintetben éretlen vagy, úgy, ahogyan én is voltam

vannak önsértések, de a heti vértócsát barokkos túlzásnak érzem, nálunk is volt, hogy valaki ütötte a falat vagy megégette magát, de nem úgy fested le a helyet, mint amilyen valójában, és ezért szoktam azt mondani, hogy inkább azoknak való tündérhegy, akik a terápiás folyamatukban már eljutottak valahová, kezdők vagy érzelmileg érettlenebbek dúlva-fúlva jönnek el onnan olykor, és a terapeutákat szidják, ahelyett, hogy magukba néznének, de azért azt is hozzáteszem, hogy az ő számuk igen alacsony, nagy többségében az emberek a bent töltött időt hasznosnak érzik

2021. dec. 8. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

Konkrétan ide ne menjen senki csak ha megakar halni már bocsánat a kifejezésért... Sokkal rosszabb állapotba kerülnek ott a páciensek!


Ha meg akarja szakítani a terápiát nem engedik, lebeszélik róla illetve annyira kikészítik ott, hogy szinte mindenki bekerül a pszichiátriára öngyilkossági kísérlet miatt.

2022. ápr. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Téged hogyan készítettek ki, 8-as?
2022. ápr. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Igen, mesélsz róla kérlek?
2022. ápr. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!