Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Velem lehet a baj? Mit csinálj...

20rd17 kérdése:

Velem lehet a baj? Mit csináljak hogy jobb legyen?

Figyelt kérdés
Egy ideje észrevettem hogy a családom nem kíváncsi rám. Ha beszélek, ami nagyon ritkán van, nem figyelnek vagy közbeszólnak és nem is kérdezik meg mi van velem. Főleg anyukám ilyen. Beszélek vele, de ő egyszerűen vagy elmegy, vagy elkezd beszélni a tesómnak. Régen sokszor ünnepeltünk mikor megnyertem valamilyen versenyt, tegnap pedig csak annyit mondott ügyes vagy. Tudom hogy fáradt, meg minden és sok mindent megcsinálok helyette, de néha jól esne ha újra együtt töltenénk egy napot (mi 'Anyanap-nak' hívtuk). Mit kéne csináljak? Mondjam el vagy ez is egy átmeneti állapot?
2021. máj. 6. 16:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Legrövidebb út az egyenes.

Beszéljetek, amikor tudod hogy nincs úgy dolga és ráér.

2021. máj. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Beszélj anyukáddal. Légy türelmes, neki is lehetnek egyéni problémái. Olyankor sajnos kevesebbet figyelünk a másikra.
2021. máj. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Anya mivel egy egyesületet vezet nagyon kevés ideje van ránk. Igazából egyszer már próbáltam vele beszélni, hogy kicsit foglalkozhatna a családjával de akkor is csak annyit mondott hogy én úgy sem szoktam vele lenni. Amikor pedig lenne egy kis szabadideje akkor úgy is vagy kint csinál valamit vagy valami pályázatokat ír.
2021. máj. 7. 17:11
 4/5 anonim ***** válasza:

*vagy kint csinál valamit*

Csatlakozz. Családban a teendőket közösen csinálni szerintem alapvető dolog lenne.(már amit lehet) Nem az, hogy ő megcsinálja, jólvanakkor,nekem nem kell.

Közben tudtok beszélgetni, és leveszel a válláról valamennyit.

2021. máj. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi
2021. máj. 9. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!