Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért van az, hogy egy szakter...

Miért van az, hogy egy szakterületen valaki minél képzettebb annál több az utálója mások meg felnéznek rá és isszák a szavait?

Figyelt kérdés
Csak nekem kiábrándító, valakinek már az baj hogy én mondom, ha azt mondanám hogy télen hideg van akkor is azt mondaná kb. hülye vagy, a másik meg, hogy "hű követő" ha azt mondanám nyáron esik a hó is elhinné. Minél magasabban képzett vagyok annál kevesebb a "kritikusan" gondolkozó ember, miért van ez, nem bírom így, vagy lenéznek vagy felnéznek rám, hol maradnak azok akik vissza mernek szólni ha hülyeséget mondok és csak azt ismerik el ami nem az?
2021. máj. 9. 23:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez ilyen. Vagy tanulni akarnak és ellesni tőled amit jól csinàlsz, és a sajátjukat hozzáadva fejlődnek, vagy olyanok akiknek nem tetszik, hogy jól teljesítesz, féltik a pozíciójukat ès inkább eltaposnak.
2021. máj. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!