Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy tegyem túl rajta magam,...

Hogy tegyem túl rajta magam, hogy csúnya vagyok?

Figyelt kérdés
Azt hiszem, hogy túl sokan mondták rám gyerekkoromból, azt hogy csúnya vagyok, és már arra a szintre jutottam, hogy ezeket el is hiszem. Nem látom magamat jóképűnek, és szerintem elég sokan jobban néznek ki mint én. Lehet ez ellen tenni valamit?

2021. máj. 10. 14:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Elmész pszichológushoz, hogy javíts az önbizalmadon.
2021. máj. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el, hogy nem zoldebb a fu a masik oldalon.


En egy atlagos kulseju ember vagyok, es megolni tervezem magam bizonyos okok miatt.


Miert szamit neked hogy csunya vagy? Csunyak is boldogak, talalnak part maguknak, vannak barataik, van munkajuk.


Fogd fel ugy, mint a szemszint. A kb fekete szemszin miert rosszabb a zoldnel vagy a keknel?

2021. máj. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
44%

Szia 😊 küldesz egy képet magadról privátban? Szeretnék neked adni egy kis önbizalmat.



16/L

2021. máj. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi nem tetszik magadon?
2021. máj. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!