Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért van az, hogy bárki mond...

Miért van az, hogy bárki mond valamit, azt szinte mindig magamra értem ha nem is nekem mondják?

Figyelt kérdés
Másik szobából pl. valamit beszélnek és ha meghallok valami olyasmit egyből azthiszem rólam beszélnek.
2021. máj. 12. 09:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert azt hiszed, hogy körülötted forog a világ, hogy mindenki csak veled foglalkozik, miközben ez nincs is így. Önbecsülésed is nagyon alacsony.
2021. máj. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hogyan lehetne változtatni ezen?
2021. máj. 12. 10:18
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Önfejlesztéssel és nagy elhatározással, hogy belásd, hogy nem körülötted forog a világ.
2021. máj. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
milyen téren vagy mit fejlesszek inkább?
2021. máj. 12. 10:31
 5/5 anonim ***** válasza:

Átérzem, én is pont ilyen vagyok. Jól írja egyébként az 1-es, én magamtól realizáltam, hogy tényleg azt hiszem, körülöttem forog a világ. Ha belépek valahova, úgy érzem mindenki engem néz velem van elfoglalva stb. Pedig tisztában vagyok vele, hogy milyen kicsi és jelentéktelen lehetek mások szemében, mindenki magával van elfoglalva, nem a másikkal, de mégis így érzek.

Próbálok én is magammal foglalkozni, de a szorongásom túl nőtt már rajtam, szóval én jelenleg egyedüli megoldásként azt látom, hogy szakemberhez kellene fordulni.

2021. máj. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!