Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lehet az oka a sírórohamaim...

Mi lehet az oka a sírórohamaimnak?

Figyelt kérdés
Mostanába csak úgy ok nélkül elkezdek sírni. De nem ez a kicsordul egy-két könnycsepp, hanem ez a fuldoklós, levegőkapkodós könnyem, mindenem egybefolyik típusú sírás. Nem tudom miért, nincs okom rá. Minden rendben van, nem történt semmi traumatikus, nem vagyok stresszes sem. Eddig még csak otthon fordult velem elő és nem szeretném ha ez valahol megtörténne. Nem tudom visszafogni, elkezdek sírni + kapkodni a levegőt. Elég fura lehet kívülről, ahogy semmiből semmi bőgni kezdek. Nem akarom, hogy ez rám jöjjön valahol. Mással is volt ilyen esetleg? Mit tudok csinálni?

2021. máj. 12. 10:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
42%

Gyermekkori elfojtott érzelmek/traumák


Hozzáértő pszichológus segíthet neked kibogozni a problémát

Gyógyszerektől óvva intenélek!

2021. máj. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
46%
PTSD
2021. máj. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Pszichológus? Járjak terápiára? Nem tudom, nem merek. Nincs valami könnyebb út? :D Gyerekkorom teljesen jó volt egyébként. Egyáltalán nincsenek rossz emlékeim, most is jó kapcsolatom van a szüleimmel.
2021. máj. 12. 10:45
 4/15 anonim ***** válasza:
nekem menzesz előtt kb egy héttel szoktak ilyen dolgaim lenni
2021. máj. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Én is azt hittem, hogy biztos csak a hormonok, de eddig nem volt ilyen, ezt csak most tapasztalom. Húsvèt körül/után jött rám az első ilyen, azóta meg konkrétan heti rendszerességgel. Egy héten akár többször is. Egyszerűen nem értem. Félek pszichológushoz menni. Nem is beszéltem erről senkinek. Eleinte nem gondoltam, hogy vészes csak most már zavarni kezdett. Főleg, hogy tegnap két ilyen fuldoklós sírásom is volt.
2021. máj. 12. 11:01
 6/15 anonim ***** válasza:
82%
Mégiscsak van valami elfolytás ha félsz a pszichológustól. Nem feltétlenül gyermekkori trauma
2021. máj. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Előtte mennyire sírtál? Ha sírhatnékod volt, azt nem nyomtad el? Nem vagy mostanában fáradtabb, mert nincs annyi időd pihenni?
2021. máj. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Mármint úgy félek pszichológushoz menni, hogy nem akartam ezt úgy senkinek mondani. Meg járjak terápiára hetente ki tudja meddig? Eeeh...... Nem hangzik túl jól :( De lehet az lesz a vége. Csak erőt kéne gyűjtenem hozzá.

Előtte szerintem annyit sìrtam mint egy normális ember? :D nem tudom, nem sìrtam heti rendszerességel. Stresszesebbnek, fáradtabbnak úgy konkrétan nem érzem magam. Tehát pszichológus legyen belőle :( Valakinek amúgy volt hasonló időszaka?

2021. máj. 12. 12:43
 9/15 anonim ***** válasza:
#7 vagyok, igen nekem volt, de fél évig tartott, fél évig folyamatosan szomorú voltam, és sírhatnékom volt állandóan. Ugyanígy nem tudom mi okozta (talán hormonok, a koromból gondolva), aztán elmúlt.
2021. máj. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Te hogy élted meg? Mennyire nyomta rá a bélyegét a kapcsolataidra, munkádra? Mások észrevették?
2021. máj. 12. 13:27
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!