Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ketilept vagy a Lamolep a jobb ?

Ketilept vagy a Lamolep a jobb ?

Figyelt kérdés
Most Ketileptet szedek 100-100-200 adagban de màr nem altat este az orvos meg nem akar rajta emelni azt mondta ír mellè 0,5 frontint. Hát kíváncsi leszek így majd tudok e aludni...
2021. máj. 12. 14:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Kinek melyik, ez nagymértékben ember- és kórképfüggő.

Engem a Ketilept teljesen apatikussá tett, tényleg olyan lettem tőle, mint a Zombi. A Lamolep meg bátran mondhatom, hogy csodát tett, és nulla mellékhatással.

2021. máj. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

teljesem más a kettő... a lamolep nagyon jó a szélsőséges hangulati ingadozásokra, a ketilept meg alapvetően egy antipszichotikum, de szemyiségzavarosoknál és más, nem pszichotikus állapotúaknál nagyon jó a szorongás oldására

a keti segít az alvásban is, de lamoleptől tuti nem fogsz bealudni

2021. máj. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Frontint én kicsit sem ajánlanám alváshoz... Én Ketileptet és Lamolepet szedek, rendesen alszok tőlük.
2021. máj. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
3-as milyen dózisban szeded ?
2021. máj. 12. 17:58
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ketilept 200 mg, Lamolep 50 mg. Lamolepet 300-ig biztos, hogy emelni akarja az orvos, de ezt csak nagyon lassan szabas.
2021. máj. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%
A lamolep egy hangulatstabilizáló. Napi 300mg-ot szedek. Ez nem szedatívum. Reggel szedem. Sosem voltam tőle fáradt. Ez egy epilepszia gyógyszer ami hatásos a bipoláris zavarban, és más szélsőséges hangulatingadozással járó betegségben. A Lamoleptől aludni nem fog senki.
2021. máj. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
65%

A kérdés pedig olyan mintha azt kérdezném, hogy a köptető vagy a savlekötő a jobb.

Semmi köze a kettőnek egymáshoz.

2021. máj. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
80%
6# és 7#-nek igaza van. A Ketilept okoz álmosságot, a Lamoplenek semmi köze sincs hozzá.
2021. máj. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
a kettes írt le mindent jól
2021. máj. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!