Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depressziós vagy mi baja van?

Depressziós vagy mi baja van?

Figyelt kérdés
Egésznap hallom, hogy sír. Ritkán van kint mikor én is. Akkor ha kérdezem válaszol, meg kérdezi mi újság. Sose mosolyog már pár hónapja,láttam vagdossa magát, ha nem is hetente de 2-3 hetente iszik 2 üvegbort. Ilyenkor nem csinál semmi extrát, nem balhézik semmi. Ugyanúgy sír. Nem jár el sehova csak dolgozni, nem jön hozzá senki.

2021. máj. 12. 22:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Kicsoda, milyen nemű, hány éves, családi helyzet, az ő élete? Ezek nélkül nehezen lehet mondani bármit is :/
2021. máj. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egyetertek az elsovel. Legalabb azt leirhatnadbkirol van szo. Miert erdekel hogy mi baja van? Segiteni szeretnel neki valahogy vagy csak erdekesnek talalod a dolgot. Utobbiban sincs semmi kivetni valo.

Az illeto lenyt megkerdezted mar arrol hogy miert sir? Mi a problema? Mondtad neki hogy ha van kedve dumalhattok?

2021. máj. 13. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mintha az eletemet irtad volna le. XD Csak nem Csepeli vagy csajemore. 😰🙃
2021. máj. 13. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Úristen
2021. máj. 13. 04:46
 5/6 anonim ***** válasza:
Uristen? Mitortent! Megharapott? XD En meg azt hittem mar leirtad reszletesebben kirol irsz. Kivancsi voltam.
2021. máj. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Dagadozó Agy ***** válasza:
Talán Úristenről szól a kerdés? 2-3 hetente 2 üveg bor? Hm....
2021. jún. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!