Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen tapasztalataitok...

Milyen tapasztalataitok vannak traumafeldolgozással kapcsolatban? Sikerül kijönni egy durva traumából? Ismertek jó szakembert, aki ebben jártas?

Figyelt kérdés
Rengeteg a pszichológus, és nem olcsóak, szóval nincs sem felesleges pénzem, sem felesleges időm tovább próbálkozni.

2021. máj. 13. 07:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Sztk-s alapon is mehetsz pszichológushoz. Nekem segített.
2021. máj. 13. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Már jártam jó pár pszichológusnál az évek alatt. Kimondottan traumakezeléssel kapcsolatban keresnék jó szakembert. Elég nehéz.
2021. máj. 13. 08:19
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Orvos Tóth Noémi örökölt sors című könyvét ajánlom. Benne rengeteg dologra válasz találsz. Ha angolul értesz akkor YouTubon is találsz rengeteg ilyen témájú videót. De én már tiktokon is találtam Ptsd utálni kezelésről videót.
2021. máj. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm, már azon a könyvön is túl vagyok. Nagyon jó könyv, de nem gyógyítja meg az embert, mint ahogy a többi könyv sem.
2021. máj. 14. 08:32
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Újra kell gondolni a dolgokat. A trauma okozhat különböző negatív érzéseket de ezeket még sokszor egy felnőttnek is nehéz megfogalmaznia ebben is segít egy szakember.
2021. máj. 24. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Igen, ezért is szeretnék egy jó szakembert, aki jártas ebben. Volt már pár terapeutához szerencsém, némelyik igen csak híján van az empátiának, mások meg hallgatnak és hümmögnek.
2021. máj. 24. 09:07
 7/14 anonim ***** válasza:
Egy pszichoterapeuta kellene neked Kérdező.
2021. máj. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem minden pszichoterapeuta jártas traumakezelésben. Ezért kérdeztem, hogy ismer-e valaki egy jó szakembert.
2021. máj. 24. 16:54
 9/14 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdezősködj telefonon és ha a dokival beszélsz mond el hogy a probléma és tudja mondani tud-e rajtad segíteni.
2021. máj. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Még nem találkoztam olyannal, aki azt mondta volna, hogy nem tud segíteni, keressek mást. Pedig két kezem nem elég, hogy összeszámoljam, hány pszichológussal volt dolgom. Általában 10 eFt felett van egy alkalom, nem fogja megfosztani magát ettől.
2021. máj. 25. 07:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!