Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez normális, hogy ennyire...

Ez normális, hogy ennyire nyugtalannak érzem magam?

Figyelt kérdés

Részmunkaidőben dolgozom + mesterszakot végzek.

Még hétvégén sem tudok pihenni, meg esténként sem.


Mindig az jár a fejemben mikor jön a következő beadandó + szakdogával is haladni kell.


Emiatt úgy érzem 7/24-ben dolgozom.


Baráti köröm nem igazán van jelenleg. Párkapcsolatom sincs.

A családomtól távol élek. (Külföld.)



2021. máj. 15. 12:50
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

"Normális", igen. Túlságosan le vagy terhelve, nem pihensz, nincsenek közeli barátaid sem párkapcsolatod, és egyedül élsz külföldön.

Ebben a helyzetben más is szorongana. Magányos vagy, nincs egy olyan ember akivel megoszthatnád a problémáidat/félelmeidet.

2021. máj. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%

Bár én még nem vagyok ilyen helyzetben, de terveim szerint a mestert munka mellett fogom csinálni hamarosan. Viszont az egyetem már az alapképzésen is ezt teszi velem, amit leírtál.

Ami nagyon fontos, hogy minden érzés valid! Az is, ahogyan érzed magad, éppen ezért "normális", bár nem szeretem ezt a szót, mert ki definiálja, hogy mi számít annak.

2021. máj. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!