Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Most van az a pillanat amikor...

Most van az a pillanat amikor azt mondom hogy nem bírom, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Skizofrén vagyok 30 éves férfi és állandóan szorongok pl most egy előre lefoglalt külföldi utazás miatt hogy minden rendben menjen, pedig addig még van egy hónap, most szabadságon vagyok és pánikolok ha esetleg nem engednék a jelenlétet alá írni, és nem kapok pénzt ilyen és ehhez hasonló aggodalmaim van és hallucinogén gyógyszereket kapkodok be a terápia mellett pl Akineton, Rivotril, nem megy már ez nekem
2021. máj. 16. 21:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Fordulj az orvosodhoz!
2021. máj. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem szabad feladni. Arra gondolj, nem lesz semmi baj. Tudom nehéz, de ne pánikolj, ne szorongj. Lásd más szemmel a világot. Nem könnyű de meg tudod csinálni. Gyógyszert még csak annyit szedj, ami ki van írva.
2021. máj. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Keresd fel a pszichiáteredet! Lehetséges, hogy állítani kell a gyógyszereiden.
2021. máj. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
En mar feladtam a mentalis betegsegeim tonkre tettwk azon kivul mas fajta betegsegeim is vannak mindennap szenvedek szo szerint kinoznaka tunetek a fajdalmak legyen lelki v fizikai belefaradtam belafasultam lassan bedobom a torolkozot nem birom tovabb nem emlekszek arra hogy mikor voltam boldog es egeszseges kb bo 10 11 eve talan ha az ember szenved es csak a szar van semmi jo akkor miert eljen vegetaljon mert ezt varjak el ugyanmar es a legszarabb az egeszben kiba.szott fiatal vagyok de mar lelkileg faradt es halott.
2021. máj. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Senior Séf ***** válasza:
2015 óta ismeretes, hogy a legtöbb mentális probléma (szándékosan nem betegséget írok) okozója nem más, mint a mai nyugati típusú táplálkozás, és helyes étrenddel visszafordítható állapot. Viszont 2000 óta annyi pszichológus van, mint égen a csillag, és mind meg akar élni a végzettségéből. (Azért lett ennyi, mert járványszerűen terjednek a fiatalok körében az ilyen diszfunkciók.) Ékes példa 4-es válaszoló akinek egy sor autoimmun tünete mellé depresszió társul. Mindnek ugyanaz az oka!
2021. máj. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!