Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Budapesten keresek hiteles...

Budapesten keresek hiteles hipnotizőrt. 1 éve vannak pszichoszomatikus tüneteim, generalizált szorongás stb. de sajnos nem sikerült rá megoldást találni.!?

Figyelt kérdés
Több pszichiáternél voltam, gyógyszert is kaptam, de nem jelentett megoldást. Az elmés megjegyzésektet nem kérem. Kérem olyan ember írjon aki tud profi és hiteles hipnozizőrt, mert elvileg ő tudna segíteni.

2021. máj. 19. 11:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Pszichológusok között akad ilyen.

Viszont honnét gondolod, hogy rajtad ez segítene, vagy ez a legjobb, amit tehetsz? Mint orvosi dolgokban, itt sem szerencsés, ha a laikus eldönti, neki milyen gyógymód való. Menj el pszichoterápiára, ott hozd szóba ezt, aztán hallgasd meg, ő mit mond rá. Adott esetben persze kereshetsz úgy pszichológust, hogy értsen ehhez, hogy akkor ne kelljen már máshoz menni. Erre telefonban simán rá lehet kérdezni.

2021. máj. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Másik ötlet: pszichiátered nem tud ajánlani pszichológust? Az volna a legjobb!
2021. máj. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
En voltam több pesti hipnoterapeutánál , őszintén ugyanúgy maradtam bármit csináltunk az elmémmel. Az egyik ismerősöm azt állítja hipnózissal múlt el a depressziója , lehet hogy elmúlt neki valami de azt nem klinikai depresszió volt az biztos.
2021. jún. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Én ezt az egész hipnózist nem javaslom, szerintem maradj távol tőle! A Magyar Hipnózis Egyesület honlapján van nagyon sok felsorolva, aki elvileg ezzel foglalkozik, mindre ráírtam, köztük volt, aki közölte, hogy hipnózis nem létezik, de azt egyik sem volt hajlandó elmondani, hogy mi ez, hogyan zajlik és egy egyszerű kérdésre nem volt hajlandó válaszolni... Te ennek függvényében alávetnéd magad olyannak, amiről el sem mondják, hogy mi? Meg amire azt mondják nem létezik és bármikor le lehet tagadni, mert aki azt hirdeti, ezzel foglalkozik, se mond róla semmit?


Arról meg pláne nem beszél senki, hogy ez milyen veszélyes... Van egy mindenféle végzettséggel rendelkező pszichológus, akinek az a szórakozása, hogy így hipnotizálgasson lányokat...


Szerintem nem ez a megoldás a problémádra, meg hanyagold ezt a szart, csak rosszabb lesz!

2021. okt. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!