Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy szokjak le a xanaxról?

Hogy szokjak le a xanaxról?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Napi 3*fél szem 0.25mg-os xanaxot szedek két éve, de szeretném elhagyni. Esetleg tudtok tippet adni, hogy - hogy csináljam?

Köszönöm.



2021. máj. 21. 21:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez így kevés infó.Attól függ miért szeded, miért akarod abbahagyni, próbáltál-e már leállni vele?
2021. máj. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Csökkentett adagokkal,qrva sok akaraterő kell. Remegni fog a kezed,és ha forró kávét keversz lehet nem előnyös.

De ismertem olyat,aki lejött róla. Nem is egyet!

Fokozatosan kell,vagy orvosi segítséggel,mert te azt egyedül egyik napról másikra le nem rakod az hétszentség.

2021. máj. 22. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szorongásra szedtem, de állítólag már nem kell. S most azon szorongok, hogy milyen lesz, ha elhagyom. :D
2021. máj. 22. 07:18
 4/6 anonim ***** válasza:
Én leszoktam róla 3 éve, de mivel az életem mit sem változott, visszaszoktam.
2021. máj. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
gyengék
2021. jún. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Ez engem érdekel, hogy érted azt hogy nem tudod mi lesz utánna? Sok függőtől hallottam ezt,de valahogy nem értem. Leírnád pontosabban.

Más:ameddig nem akarsz leszokni,addig nem fogsz leszokni.

2021. júl. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!