Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tönkrementem 23 évesen?

Tönkrementem 23 évesen?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Tavaly december óta nem találom magam se testileg se lelkileg. Összeomlottam és testi betegségek is megjelentek nálam. Bevan duzzadva a bal mellem, merevedési zavaraim vannak és depresszióm. Mentálisan abszolút ki vagyok egyedül a kistesóm tartja bennem a lelket. Teljesen el van tűnve a személyiségem. Járok pszichológushoz és a testi panaszaimmal is dokihoz járok de nem használ. Ha jól akarom érezni magam innom kell. Nem vagyok alkoholista csak ezt tapasztalom hogx olyankor jobb érzés van a belsőmben.

2021. máj. 25. 09:11
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
77%
Csak akkor mentél tönkre, ha ezt el is hiszed magadról. Ha kiutat keresel találsz is, itt a lelki dolgokra gondolok. A fizikaiban nem tudok segíteni, talán orvos tudna, de épp testben épp lélek, illetve fordítva.
2021. máj. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Hátha segít a pszichológus, de ha úgy érzed, hogy nem ér semmit, akkor válts pszichológust, illetve keress fel egy pszichiátert.
2021. máj. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%

Mi válthatta ezt ki?


Lehet rossz életmódot élsz, próbálj kicsit kimozdulni. Én 2019 ősz óta hangulatingadozós depressziós vagyok(valami ilyesmi a neve :D) és mostanság volt egy öngyilkossági vágyam. A 1-1,5 hete folyamatosan csak utazok ide-oda, és így tudok ezt kontrollálni. Bár nekem a magány váltja ezt ki, és ugyanúgy magányos vagyok, a problémát nem tudom ezzel megoldani, de neked biztos sikerülni fog.

2021. máj. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
A legjobban a merevedési zavar bánt. Úgy voltam hogy legalább ez van és stabilan erős férfi vagyok, erre ez is elvész. Mintha minden ellenem lenne.
2021. máj. 25. 09:35
 5/28 A kérdező kommentje:
Kezdek eljutni az abszolút pesszimizmusig.
2021. máj. 25. 09:36
 6/28 anonim ***** válasza:
60%
Próbáld meg élvezni az életet, keress egy hobbit. Tudom könnyű mondani, de ez hatásos lesz valószínűleg.
2021. máj. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
28%

Hát, tényeg szomorú lehet, de itt sem kell kétségbe esni, rakass el a génjeidből, a jövőre gondolva, illetve járj kardiológushoz, kérdezz meg több orvost a szívedről, keringésedről, szokj le a dohányzásról stb... Bár van amikor már semmi sem segít, idővel majd beletörődsz, ismerek pár embert aki impotens és hozzá szoktak az évek alatt.


Valamint a merevedést segítő szerek tárháza elég nagy a mai világban, de jobb előtte orvost megkérdezni, nehogy az legyen az utolsó kalandod.

2021. máj. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
De sosem voltam nővel. Mindig az lebegett a szemem előtt hogy majd boldog leszek a feleségemmel és gyermekeim lesznek. De csak a munka és a munka. Meg a teljesítés. Meg a idő múlása és a szétesés. Egyedül a testvérem látott engem és figyelt rám. De én nem bírtam. Beleestem a kétségbeesésbe.
2021. máj. 25. 09:54
 9/28 A kérdező kommentje:
Nem bírom ezt az egészet, de megölni se ölhetem meg magam. Mi lesz így?
2021. máj. 25. 09:56
 10/28 A kérdező kommentje:
Megpróbálok kimozdulni. A fenébe. Én odaadtam egészen magam. Ha ez nem elég a világnak nem tudok mit csinálni. Az ami érték amellé odaállok és lesz ami lesz. Ennyit tudunk csinálni nem? :D
2021. máj. 25. 10:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!