Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egy 25 eves pszichologus...

Egy 25 eves pszichologus valoban alkalmas erdemben "eletvezetesi tanacsadast" tartani?

Figyelt kérdés
2021. máj. 29. 09:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ők nem tapasztalatból beszélnek, hanem tanítják nekik.
2021. máj. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
igen, mivel ezt tanulta az egyetemen. pontosabban, ha nem alkalmas, akkor az nem a kora miatt van. gondolj csak az 50es ismeroseidre, akik a sajat eletuket se tudjak rendbentartani, csak a koruk miatt nem fognak ok se jo tanacsot adni
2021. máj. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy orvosnak sem feltétlenül kell személyesen átesnie egy betegségen ahhoz, hogy pontosan tudja, hogy hogyan kell kezelni.
2021. máj. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
20%
Nem alkalmas!
2021. máj. 31. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%
Mivel azt tanulta, alkalmas, akárcsak a 22-23 éves pedagógusok a szaktárgyuk tanítására.
2021. máj. 31. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 kriszpo ***** válasza:
100%
Igen, hiszen levizsgázott, megtanulta amit kell, maximum nincs még annyi tapasztalata mint egy 50 körülinek. De majd lesz. Egyébként ezt a kérdést fel mernéd tenni magának a pszichológusnak is?
2021. jún. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Akihez én járok, az 26 éves. De annyira érett, értelmes, empatikus, hogy fel nem merült bennem ilyen kérdés.

Egyébként vitatkozhatsz a pszichológussal, ha nem tetszik a tanácsa. Abból is tanultok mindketten. 🙂

Ha véletlen nem vagytok egy hullámhosszon, akkor kereshetsz tovább. De nem az a feladata, hogy csak azt mondja, amit hallani akarsz.😉

2021. jún. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

25 vagy 50 eves is csak azt fogja mondani ami szakkonyvben van. Mast nem is mkndhatnak.

A 25 evesnek nincs elettapasztalata, de oly mindegy, mert az 50 eves sem fog a sajat tapasztala altal tanacsolni.

2021. jún. 6. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
86%

25 eves vagyok es igen, alkalmasnak tartom magam, a klienseim visszajelzesei nagyon pozitivak. Nem koron mulik hanem azon hogy mennyire ismered a sajat erossegeidet, emberi es kompetenciahataraidat. Vannak olyan temak amikben nem erzem magam meg hitelesnek, ezrket nem vallalom.

Egyébként ismerosom nemreg egy 40 pluszos, ismert, jolkepzett szakembertol enyhe traumaval jott el mert egy arrogans b.rom volt aki folyton provokalta. Nem segitett se a kor, se a tapasztalat.

2021. jún. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Vétettem én már 35 évesen olyan hibát, amit 20 évesen nem követtem volna el!

Az (értelmes) ember nemcsak a saját hibáiból és sikereiből tud okulni, hanem a máséból is.

Épp ezért alkalmas egy 25 éves életvezetési tanácsot adni. Sőt, akár még egy 3 éves is.

Ha valakinek ez nem tetszik, ne menjen segítő szakemberhez.

2021. aug. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!