Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csinaljak, ha tul sok...

Mit csinaljak, ha tul sok mindent tudtam meg a pszichologusomrol, es mar nem szeretnek jarni hozza?

Figyelt kérdés
Gyerektelen, boldogtalan, alberletben el egy random egyetemistaval egy lepukkant helyen, parja sincs, pedig mar lassan 40 eves... Es nem tudom, ugy nem esik jol tudni, hogy a sajat elete sem fenekig tejfel, megis o probal segiteni...
2021. máj. 30. 12:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát ne járj többet hozzá. Amúgy nem tudom, miért kizáró ok, hogy nics saját ingatlanja, ez eddig a legabszurdabb érv, amit hallotam egy pszichológus ellen.
2021. máj. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem a kérdést. Ha nem szeretnél hozzá járni, akkor fejezd be a terápiát. Az indokaid pedig elég érdekesek... Szóval ha nincs saját lakása/háza és családja, akkor már nem tartod jó szakembernek. Gratulálok ehhez a logikus érveléshez!
2021. máj. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
Hát ez egy totális tévedés, hogy az tudna segíteni, akinek az élete tiptop rendben van.
2021. máj. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes lenne megbeszélni vele, mert ennek oka van. Persze ha nagyon nem bírod, csinálhatod azt, hogy elmész egy másikhoz és inkább vele beszéled meg. Ettől függetlenül szerintem be kell látnod, hogy itt "a hiba a te készülékedben van".
2021. máj. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%
Kérdező, tuti nő vagy. Ne haragudj, de sokszor, aki maga is szenved, sokkal jobban át tudja érezni más baját.
2021. máj. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak arra utal, hogy nem a kliensei kizsebelésére megy rá. Nekem gazdag pszichológus nem kéne, mert annak csak a pénz lebeg a szeme előtt kezelés közben. Az olyanok húzzák el évtizedig is a kezelést, hogy fejjék a kuncsaftot.
2021. júl. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sztárpszichiáterhez jár ismerősöm, aki egy bizonyos személyiségzavart diagnosztizált nála. Igen ám, csakhogy az ismerősöm elmesélte milyen fontos tünetet nem mond el az orvosának, mert "szégyelli". Na most pont az a tünetsor nem jellemző a diagnózisára, nagyon jellemző viszont egy másikra. Szóval a sztárpszihót meg tudta vezetni, és kapott egy rossz diagnózist. Nem is javul semmit már 15 éve.
2021. júl. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is otthagytam a személyi edzőmet, amikor megtudtam, hogy Suzukija van.



:D :D :D (elnehidd, de kb ennyire komoly valakit a magánélete és nem a tudása alapján minősíteni)

2021. júl. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!