Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért hallok éjszaka olyan...

Miért hallok éjszaka olyan zajokat amik nincsenek is ott?

Figyelt kérdés

Pár napja minden este amikor már majdnem elalszok olyan zajokat hallok, mintha valami rágcsáló mászkálna meg szimatolna a szobámban, de körbe világítottam a szobát és sehol semmi. Napközben is átnéztem a szobát többször, nem találtam semmit. Eddig is nagyon nehezen aludtam el és nem alszok eleget, de amióta ez megy egyszerűen nem merek elaludni. Abszensz epilepsziám van, most emeltek gyógyszer szintet de nem olyan részen van a góc, ami befolyásolja a hallást. Esetleg van bármi ami segít azon hogy ne halljam a zajokat?

Előre is köszönöm!



2021. máj. 31. 02:51
 1/6 Psylocyber ***** válasza:
85%
Ha füldugóval nem hallod akkor tényleg valami egér lesz, egy próbát mEGÉR, nem?
2021. máj. 31. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az egér nagyon durván el tud bújni. Nálunk hónapokig rejtőzött, végül az ürüléke buktatta, de egeret nem is láttunk. Végül egy szaki szedte elő őket a gáztűzhely mögül (!). Menj másik szobába, próbáld ki, hogy hallod-e ott is.
2021. máj. 31. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Senior Séf ***** válasza:
100%
Szerintem is egér lesz a ludas.
2021. máj. 31. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Valóban simán lehet egér, érdemes csapdát állítani.

Egyébként az elalvás előtti hallucinációkat a hipnagógia okozza, ez egy ilyen ébrenlét és alvás közti állapot.

2021. máj. 31. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Parketta alatt is lehet egér.
2021. jún. 23. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ!

Kicsit hülyén hangzik, de amit szedtem gyógynövényes tabletta, (hogy tudjak aludni) valószínűleg az okozta. Amióta nem szedem azóta nem hallom az egeret 😅

2021. júl. 3. 12:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!