Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak? Szédülök és...

Mit csináljak? Szédülök és hányingerem van az idegességtől

Figyelt kérdés
Mindjárt ballagás imádom az osztályom és a tanáraim is és eleve ideges vagyok hogy itt kell hagynom őket két hét múlva, de a ballagáson énekelünk, keringőzünk és beszédet is mondok és emiatt Még nagyobb a nyomás rajtam. Alig tudok reggel elmenni a suliba mert hányingerem van amikor a harmadik órára össze szedem magam hogy a táncpróbákon bent legyek és végül sikerül elmennem a suliba jobb lesz de van hogy rosszabb. Holnap be kell mennem 0.-ra mit csináljak hogy ne legyen hányingerem(és ne hánnyak)? Mostanában az iskola előtt és amíg bent vagyok enni se tudok.

2021. máj. 31. 14:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mitől vagy ideges? Ha szereted az osztályt, a tanárokat, akkor nem tudom mi okozza ezt a panaszt. Talán valami rejtett gondod lehet, amiről nem beszélsz, esetleg a még felmerülő dolgozatok, írásbeli tz-k, zavarnak be. Sajnos nem írtad, milyen tanuló vagy. Próbálj meg nem idegeskedni, hisz' nincs semmi baj. Az is gond lehet, hogy stresszelsz amiatt, hogy "Vége"! Ha általánosba jársz az új suliban ismét meg fogod találni a barátokat. Bizonyos tekintetben izgalmasabb lesz mint az általános!! Ne gondolj a rosszra, ne parázz a rosszullét miatt, mert akkor megtörténik. Sok sikert! fel a fejjel.
2021. máj. 31. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
60%

Én a helyedben beszélnék valakivel. Mondjuk a szüleimmel, vagy ha velük annyira nem tudsz akkor egy barátnőddel. Mindegy igazából kivel, annyi a lényeg, hogy beszélj :) Túlságosan rástresszelsz a dolgokra, pedig nem kell. Koncentrálj a tanulásra és értem, hogy nagyon szereted az osztályodat és a tanáraidat, de mindenki megy a saját útján. Neked is ezt kell majd tenned. Ez ellen sajnos nem tudsz tenni semmit. Lógj az osztálytársaiddal ameddig még tudsz, aztán engedd el. Nyugodj le, nem lesz semmi baj.

Remélem tudtam egy kicsit is segíteni és érthetően fogalmaztam. Jobbulást <3

2021. máj. 31. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
41%
#1 szerintem tizenkettedikes. A keringőzésből ítélve. (kettes voltam)
2021. máj. 31. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3. Nekünk nyolcadikba is volt keringő.
2021. jún. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Pihenni kéne és kezelni nem még ennek az a szokásnak megfelelni ész nélkül méghozzá. Mentál egészség egy létező jelenség.

7-ben és 8-ban pánikbetegség széturalt engemet pláne kora reggel 2-kor felébredni a rohamra. Nem ér ennyit ez senkinek, dönts el mit akarsz majd, mert simán visszafog jönni gimnáziumban első 2 év után.

2021. jún. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!