Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hamisemlék tünetegyüttes (FMS)?

Hamisemlék tünetegyüttes (FMS)?

Figyelt kérdés

Egy barátom rendszeresen mesél sztorikat a múltjáról amik egyszerűen képtelenség hogy igazak legyenek de olyan meggyőződéssel hogy nem hiszem hogy hazudna.

Kicsit utána olvastam az FMSnek és azon gondolkodtam hogy lehet e egy rossz gyerekkor "feldobása"

Neki nem akarom ezt így felhozni mert azt hinné hogy hazugsággal vádolom illetve ha akaratlanul hamis emlékeket kreált valószínű nem gondolja hogy ezek hamisak lennének



2021. jún. 1. 20:54
 1/2 anonim válasza:
0%
Jézus Krisztus szeret téged… térj meg.. gyónj .
2021. jún. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy férfi vagy nő sok ilyen van. Volt olyan kolléganő aki olyat mondott hogy a 6 éves gyereke kiverte magának, fizikailag lehetetlen, és egyébként orvos az illető. Az ilyeneknek amit kérdez azt sem szabad elhinni, tanácsot kérni meg szintén felesleges, úgyis letagadja ha nem jól sül el. Csak sajnálni tudom a párját az ilyennek, előbb utóbb tuti szétmennek. Nekem is volt ilyen "haverom" illetve inkább csak én voltam neki, ő nekem nem igazán. Semmit nem lehetett rábizni, kérni tőle minek úgyis elfelejti és kimagyarázza, 1 év után elhajtottam a fas...ba. Ilyen barát mellett minek ellenség?
2021. jún. 9. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!