Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy érjem el azt,hogy "magasr...

Hogy érjem el azt,hogy "magasról lesz*rjak mindent"?

Figyelt kérdés
Megakarom változtatni ezt a mindenen rágódom felfogást

2021. jún. 5. 16:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Napi 2X1

[link]

2021. jún. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%
Eljön idővel. Az évek, meg a rutin ugye. Én a magasról lesz.rom élő szobra vagyok, mostmár jó, szabadságot ad, sőt, ez maga a szabadság. Az ide vezető út az szerintem az életemben bekövetkező tragédiák és a tanulás (szó szerint, tankönyv) kombóval van kikövezve.
2021. jún. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Le kell szoknod a kötődésről. Vagy olyan emberekkel körbevenned magad, akik leszarnak mindent.
2021. jún. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
68%

Magától fog kialakulni, amikor már annyiszor fognak csesztetni valamiért, amit úgy sem fogsz tudni megoldani, hogy elkezd nem érdekelni az egész.


De ha konkrétan az emberek véleményét akarod leszarni, akkor ahhoz meg az kell, hogy nagyon sok negatív kritikát kapjál, tudom, ez hülyén hangzik, de amikor soroznak a negatív dolgokkal, és látod, hogy amúgy nem történik semmi miután beszóltak, szintén elkezded leszarni a dolgokat.

2021. jún. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Valóban mindannyian jól gondolkoztok,remélem ezek igazak lesznek rám egyszer.
2021. jún. 5. 16:46
 6/6 anonim ***** válasza:

Talán még olvasod: szerintem a válogatás is fontos, hogy mit sz*rsz le. Ha mindent, akkor szociopata leszel. :)


Úgyhogy sztem kis lépésekkel indulva el lehet gondolkodni azon, hogy mi az, ami valójában nem számít, csak épp bosszantó, tehát lesz*rható.

2021. jún. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!