Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem tudom mit csináljak a...

Nem tudom mit csináljak a depresszió és szorongás ellen, valakivel beszélhetnék?

Figyelt kérdés
16/F. Nagyon sok mindent próbáltam de hiába csinálom őket semmi! Próbáltam meditálni, mozogni, nem alszok keveset, nem eszek baromságokat de egyszerűen nem tortenik semmi?? Es nincs semmi problemam gondolkozásommal, nem gondolkozok negativan stb. Egyszeruen csak szorongok a semmiért. Valakivel beszélhetnék privibe aki hosszu ideje depresszios volt? Ti mit csináltatok ellene? Csak szorongok semmiert...

2021. jún. 5. 16:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Szorongás: keresd elő, hogy végül is mi okozza a szorongást, és vegyed elő a pozitív hangodat, amivel győzködöd magadat, hogy ez számodra nem jelent semmi veszélyt.

A szorongásodat egy vagy több régi vagy új trauma okozza. Ezeket kell elővenned, és bebizonyítanod, hogy ezeknek a jelenben semmi jelentőségük sincs.

2021. jún. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Bogárkám, ne beszélj priviben senkivel, nem tudhatod milyen rossz szándékú idiótát fogsz ki. Nagy rajtad a nyomás gondolom, csomó teher, tök jól látod, hogy van ezzel tennivalód. Hétfőn vagy kedden menj el a házidokidhoz és mondd el neki ezeket. Neki sokkal-sokkal jobb ötlete lesz a megoldásra mint itt bárkinek, csak bízz benne!
2021. jún. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Ti mit csináltatok ellene?"

Ha egyedül nem tudtuk megoldani, akkor szakemberhez fordulunk... Keress fel egy klinikai szakpszichológust.

2021. jún. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A fiam lehetnél. Mi van veletek? Írj, hátha tudok segíteni!
2021. jún. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!