Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depresszióra szedek két...

Depresszióra szedek két gyógyszert , de buliba kaptam meghívást, ihatok alkoholt, ha az esti gyógyszert nem veszem be?

Figyelt kérdés
Úgy nem merem, hogy be is veszem, meg iszom is, Természetesen nem fogok lerészegedni, csak a jó hangulat végett...

#depresszió, gyógyszer, alkohol
2021. jún. 6. 10:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi az amit szedsz??


Mikor vennéd be az utolsót a buli előtt??


Szoktál amúgy inni vagy ez az első alkalom lenne??

2021. jún. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
A reggelit se vedd be és akkor ihatsz, semmi bajod nem lesz.
2021. jún. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
44%
Antidepresszansra mertekkel lehet inni, nyugtatora nem.
2021. jún. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
51%

Gyógyszeres kezelés alatt nem lenne szabad alkoholt inni. Egy az hogy hamar rosszul lehetsz, más részt megterheli a szervezetet. Betegtájékoztatón rajta van hogy ihatsz vagy sem. Kihagysz a kúrából egy napot, azt pedig az orvossal kellene megbeszélne őt tudja mennyire súlyos az állapotod.

Ha rám hallgatsz, iszol nagyon max egy pohár sört(legkisebb adag) és utána csak gyümölcslevet kérsz.

2021. jún. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
19%
Igen, ihatsz, semmi bajod nem lesz!
2021. jún. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
55%
Nem kötelező még buliba se inni.
2021. jún. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
91%
Kérdés az hogy mit szedsz, és mennyit.
2021. jún. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem semmiképp ne hagyad ki a gyógyszeredet és a buliban se fogyassz alkoholt! Az egészséged fontosabb, ráadásul alkohol nélkül is lehet jól érezni magunkat.
2021. jún. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én floxetet szedtem évekig. Azt hiszem ez volt a neve. Zöld kapszula volt, borzalmas íze volt. Simán buliztam és ittam mellette, de mindig úgy és olyanokkal, ha baj lett volna egyből hívták volna a segítséget mert tudták mi a helyzet.
2021. júl. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!