Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egy ilyen lelki sèrülès meg...

Egy ilyen lelki sèrülès meg dog valaha gyógyulni?

Figyelt kérdés

Iskolás èveim alatt nem vtak barátaim, 22 èvèsen pár emberrel barátkoztam, g*cik vtak, hátba támadtak, megfenyegettek, feljelentgettek.

Sok munkahelyen vtam, kiközösítettek mindenhol, fenyegettek.

A faluban ahol lakom csak fenyegetni tudnak, lenèznek.


Ezek mindig bennem vannak, foglalkoztat az öngyilkosság.

Ezek szintenfizikailag fájnak :(


Megfogok vha gyógyulni?


26/F



2021. jún. 6. 12:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ha pszichológushoz mész. Amire hozzáteszem, biztosan szükséged van, nem csak a te lelkisérüléseid miatt, hanem mert nem normális, hogy valakit ennyi helyen mindenhol kiközösítenek, megfenyegetnek. Veled valami alapból nem jó, ha a társadalom így kilök magából.
2021. jún. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Velem is hasonló van, mindenhol rám szállnak, piszkálnak. Évek óta próbálom kideríteni, hogy miért és eddig semmi. Oké, nem szólok vissza és félénk vagyok, de sok ilyen paraméterrel megáldott emberrel beszéltem és egyiküket sem bántották ennyit, mint engem. A mentális egészségem is szépen lassan tönkrement, mára már ott tartok, hogy a folyamatos lelki terrortól amiben éltem és élek (suli, munkahely és régen otthon) a depresszión, öngyilkossági gondolatokon, szorongáson, dührohamokon és állandó feszültségen túl az elmém is kezd leépülni. Sokszor nem jutnak eszembe szavak, mondatok közben elfelejtem, hogy mit akartam kihozni a dologból, a gondolkodásom meglassult és szétszórt, konkrétan 10mp elég, hogy egy adott témárol teljesen elfelejtsem amit gondoltam és mindent új perspektívából lássak... Megerőltető a gondolkodás... Szörnyű.
2021. jún. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Első körben elköltöznék arról a környékről, aztán pszichològus.
2021. jún. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Mintha csak én írtam volna, velem is hasonló a helyzet, bár engem még nem jelentgettek fel:)Szerintem is elkéne menned pszihologúshoz,lehet szociófóbiás vagy....
2021. jún. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!