Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek tényleg depresszió...

Szerintetek tényleg depressziós lennék?

Figyelt kérdés

Anyukám szerint igen. Amikor panaszkodtam neki hogy a szülinapom óta mennyivel öregebbnek érzem magam, pedig még csak a 22t töltöttem. Rosszul alszom éjszaka, nehezen kelek fel, fáradékony vagyok, nem bírom már az éjszakázást mint régen.

Én nem érzem magam depressziósnak, mondjuk olyan nagyon boldognak sem, inkább olyan semleges.

Meg erről még korábban beszélgettünk, hogy a munkában sem találom a helyem, a korábbi terveim sem vonzanak már,fogalmam sincs mi lenne az életcélom, és anyukám most ezt is a depresszióhoz köti.


2021. jún. 6. 22:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a tünetek önmagukban nem utalnak depresszióra, de konkrét diagnózist csak szakember állíthat fel.
2021. jún. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
30%
Hát nem állsz tőle távol, az biztos. :/
2021. jún. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez még önmagában nem depresszió, inkább csak egy ilyen időszak.


Nincs esetleg vitaminhiányod, ami fáradékonyságot és levertséget okozhat? Vagy vashiány ?

2021. jún. 7. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Vashiányom az van, arra szedek is utánpótlást rendszeresen
2021. jún. 7. 07:07
 5/5 anonim ***** válasza:
Bakker, én kétszer annyi vagyok, de nem érzem így magamat. Mondjuk egy kardiológiai vizsgálat nem ártana. De, ha az rendben van, akkor valóban előtted az élet. Fel a fejjel!
2021. jún. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!