Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az probléma, hogy most így...

Az probléma, hogy most így több hét / hónap full távmunka / távegyetem után frusztrálva érzem, ha bármilyen 3-5 főnél nagyobb tömegbe kell mennem?

Figyelt kérdés
Pl. ma kellett kicsit villamosoznom több hét (min 2-3 hét) után, és szabályosan frusztrált az, hogy több ember is jelen van rajtam kívül.

2021. jún. 9. 23:45
 1/2 anonim ***** válasza:
62%

Ameddig ettől függetlenül képes vagy műkòdni ott és akkor nem okoz túlságosan nagy szorongást, szerintem rendben van.


A járvány alatt a legfőbb üzenet az volt, hogy tömeg = veszély, tartsd távol magad tőle. Átváltani a normál életre időt vesz igénybe.


Akik háború alatt megéltek repülős bombázást szintén sokáig szorongtak repülőgépek hangja miatt.

2021. jún. 10. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
62%
Én korábban sem szerettem a tömeget, ez a korona alatt sem változott :D Majd ha megint rendszeresen kell menned tömegbe, megszokod.
2021. jún. 10. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!