Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Azt hiszem kezdek megzavarodni...

Azt hiszem kezdek megzavarodni, vagy miért hallom ezt a kaparó hangot a kályhánkból?

Figyelt kérdés
Egy hete esténként állandóan kaparó hangot hallok a kályhából. Olyan mintha egy egér rágna, aztán van, hogy sokkal erőteljesebb, mintha valaki be lenne zárva. Néztem kívül-belül, mögötte, felette, sehol nincs soha semmi, valami mégis kapar. Odahívtam a páromat először, mert letisztáztam magamban, hogy egér, aztán mire odajött, elmúlt a kaparás, csend lett. És másnap is ugyanezt hallottam, és hívtam a párom, de sehol semmi, és megint megszűnt. Azt hiszi meg vagyok bolondulva, és már én is. Mindig csak sötétedés után hallom. Mikor szándékosan nálam van a mobil, hogy felvegyem, ha hallom, akkor pont nem hallatszik. Mikor máshol van a mobilom, akkor igen, de ha utána megyek és vissza, akkor megszűnik. Tényleg megőrültem? Nem szedek semmit. Ilyen még nem volt velem.

2021. jún. 14. 10:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk kétszer is volt még régebben ilyen hang.

Egyszer egy denevér, egyszer meg valamilyen madár esett be a kéménybe és azoknak a szerencsétleneknek a kaparászását hallottuk.

2021. jún. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy bolond,ez valami allat lesz. Megerzi a mozgolodasotok es megijed,azert hagyja abba,mikor odahivod a ferjed.
2021. jún. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Metionin ***** válasza:
100%
Milyen kályha? Nekünk is esett már be madár a kéménybe és azt hallottuk a cserépkályhából. Meg egeret is hoztunk be véletlenül a fával és napok múlva jöttünk rá, hogy mi csinálja a zajt mert azonnal elhallgatott ha megmozdultunk.
2021. jún. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!