Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kihez forduljak, ha nincs...

Kihez forduljak, ha nincs pénzünk pszichológusra?

Figyelt kérdés

Egy elég rossz hullámvölgyben vagyok, és szeretnék végre ebből kijönni, de egyedül ez nem megy. Szeretném valakinek elmondani a problémáimat, mert egyre jobban magamba fordulok és az állandó rossz gondolatok felemésztenek, és már semminek se tudok örülni. Reggelente is ahogy felkelek már sírhatnékom van, mert alig tudok kikelni az ágyból. A családommal sajnos nem olyan szoros a kapcsolatom, hogy nekik mondjam el a problémáimat.

Ez esetben kihez tudnék fordulni?



2021. jún. 14. 21:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
Nem kell beutaló a pszichiátriai rendelésre, elmész , és ott megbeszéled a dokival, hogy pszichológushoz utaljon tovább. TB-re van ilyen, ingyenes.
2021. jún. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
84%

Megértem sajnos, én is hasonló helyzetben vagyok. Én elkezdtem ismeretlenekkel online beszélgetni, akikkel azóta sem alakult ki kifejezetten barátság, viszont akkor nagyon sokat segített hogy valaki meghallgatott.

Találtam hobbit, ha rám jön az ötperc, azzal foglalkozom, azzal terelem el a figyelmemet.

Ha gondolod, szívesen meghallgatlak 🤗 mindenesetre kitartás!

2021. jún. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
62%
Írhatsz nekem is, ha úgy érzed, hogy ez segíthet.
2021. jún. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
sztk-s pszichológus is van
2021. jún. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Háziorvos beutal
2021. jún. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Énprojekt oldalt ajanlom, ingyenesen tartanak foglalkozasokat pont annak aki nem engedheti meg maganak
2021. jún. 15. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 13-14 évesen a naplóm segített. Szülinapomra kaptam. Ha valami rossz vagy jó történt velem kiírtam magamból. Nem volt lehetőségem pszichológushoz járni. De szerintem egészséges felnőtt lett belőlem.
2021. jún. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
2021. jún. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
52%
A háziorvos elindít az úton. Egy fillérbe sem kerül...
2021. jún. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Senior Séf ***** válasza:
65%
Ennyiből akár Hashimoto is lehet. Ahhoz meg nem pszichológus kell.
2021. jún. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!