Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi történik ha valaki a...

Mi történik ha valaki a pszichiátria nyílt osztályán megpróbálja megölni magát?

Figyelt kérdés
Pl bevesz egy rakás gyógyszert, megpróbálja felkötni magát, kimászik a tetőre...stb

2021. jún. 15. 15:21
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Semmi. Ha megakadalyozzak onnantol kenyszerzubbony, erosebb gyogyszerekkelnkenyszergyogykezeles. Ne probald ki.
2021. jún. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
+ Akkor nem mehet haza egy jó darabig, mivel akkor kényszergyógykezelés lesz.
2021. jún. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
a pszichatrian nagyon vigyaznak az ilyen dolgokra, kicsi esely van ra hogy szerezzen gyogyszereket vagy kotelet. egyebkent valoszinu zart osztalyra kerulnel utana
2021. jún. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak azt mondod hogy öngyilkosságon gondolkozol, akkor is áthelyeznek a zárt osztályra. Ott pedig megfigyelnek, aztán állapottól függően 1-2 napon belül kienegednek. Nálam így volt.
2021. jún. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%
De mit kell amúgy megöngyilkolni magad? A problémákat nem feladni kell, hanem változtatni rajta. Amin pedig nem lehet, azt meg el kell tudni fogadni.
2021. jún. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
56%
Át raknak a zárt osztályra, minimum 30 napra (ahol én voltam, ott ennyit mondtak, nem 1-2 napot).
2021. jún. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
95%
lehet annyit mondtak de senkit se tartanak 30 napra a zárton. Többszöri visszaesőt is pár napig 1-2hétig tartanak bent majd kiengedik a nyiltra..aztán ha tudf viselkedni maradhat ott ha nem akkor vissza a zártra.
2021. jún. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
73%
Miert szeretned tudni?
2021. jún. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Az említetteken felül még az történik, hogy elég sok betegnek az osztályon okoz maradandó traumát. Én amikor pszichiátrián voltam egy srác megpróbált kiugrani az emeletről, az épp jelenlévő kezeltek fogták vissza. Eléggé kivoltak utána. Nem hibáztatom mert nagyon súlyos pszichés betegsége volt és nála ez impulzív volt, nem tervezett. Aki tervezi viszont inkább próbáljon meg segítséget kérni a dokiktól ha már ott van.
2021. jún. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!