Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Meg lehet hülyülni abba ha az...

Meg lehet hülyülni abba ha az ember szeretne barátnőt de nem talál?

Figyelt kérdés
25 vagyok de még nem volt barátnőm, mert nem nagyon megy az ismerkedés. Már nagyon magam alatt vagyok emiatt. Rossz érzés hogy mások már jóval előrébb tartnak. Én meg akaratom ellenére nem tudok lépni. Nem tudok ismerkedni élőben. Szerintem sosem lesz barátnőm. Annyira rossz így élni, mert szeretnék.
2021. jún. 15. 23:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
Altalaban azoknak megy ilyen nehezen, akik ennyire ragorcsolnek a temara. Tesomnak is most lett baratja eloszor, o 27, elotte semmi. Legalabb nem törtek ossze a szívet, nem vontak el a figyelmet, es tudta epiteni a karrierjét. Ennek is megvan a maga előnye. Fogsz talalni majd valakit ha nem feszülsz ra ennyire, majd váratlanul fog az jonni.
2021. jún. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
47%

A mondandódban a “mások” szó a legérdekesebb. Ti. lényegtelen, hogy mások milyenek és hol tartanak. Hidd el, nagyon sokan vannak, akik nem a manapság elvárt 14-16 éves korban találnak párt vagy szexpartnert, csak nem beszélnek róla, mert szégyennek számít. Senkinek nincs köze hozzá rajtad kívül. Nincs egy hivatalos, kötelező teljesítmény.

Ne cselekedj kényszerből.

Ha viszont úgy érzed, megbetegít (mert el tudom képzelni), akkor keress segítséget szakember (pl. pszichológus) személyében.

2021. jún. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
Abba lehet belehülyülni, ha az ember belelovalja magát abba, hogy "úgyse lesz", "úgyse fog menni", "eddig se ment, akkor ezután se fog", és emiatt nem tesz semmit, és egy ördögi körbe taszítja magát. Ha az ebből való kitörés egyedül nem megy, szakember (pszichológus) segítségét érdemes kérni.
2021. jún. 16. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
85%
Majd, ha lesz, rájössz nem is nagy szám. Utána nő nélkül is tudsz majd élni.
2021. jún. 16. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%

Meg sajnos.


Minél jobban akarod, annál kevésbé fog sikerülni.


Hagyd, hogy csak történjenek a dolgok, és össze fog jönni.

2021. jún. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
73%

Elég szar érzés, sajnos tudom. Nekem mincs barátnőm, de a velem egykorúaknak már 2-3 gyerekük is van.

Motivált sem vagyom, mert minek nyelveket tanulni, meg jobb munkahelyet keresni, ha úgy sin kivel nyaralni menni, meg mindek a sok pénz. Az persze jó, de boldog nem leszek tőle.


Nem tudom neked milyen, de én ha megismerek egy rendes lányt, akkor kicsit udvarolok, majd kis idő után azt veszem érsze, hogy a csak nem is törődik velem. Nem is érdeklődik, nem is keres, nem is ér már rá.

Nem tudom mitől van. Péntekem megyek pszivhológushoz majd talán ő megfejti.

2021. jún. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
58%
Bárcsak az életben ez lenne a legnagyobb problémám
2021. jún. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
31%
7- esnek igaza van, viszont én megértem az örök szüzeket is. Ha nem lett volba barátnőm valószínűleg én is most hasonló kérdést tennék fel, de mivel megtapasztaltam milyen, kiéltem egy vágyat, álmot rózsaszínfelhőkkel, így már látom, hogy a nőket nem kell piedesztálra emelni, nem is élek- halok úgy értük, mint amikor még én is magányos szűz voltam. Szép a szerelem, de nem ez a világ közepe, egyedül is lehet élni. Egy barátnő azért rengeteg időt, energiát emészt. Ezt a magányos szüzek nem tudják még. Egyszer legyen barátnőtök aztán nem lesztek ilyen szomjazók remélhetőleg.
2021. jún. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ha van és elhagy, na abba lehet belehülyülni. Lassan bánom hogy volt, mert egy éve minden nap gondolok rá..
2021. jún. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
39%

először is menj el fizetős lányokhoz, kedvedre válogathatsz ,(de vigyázz nehogy rákattanj),

meg nyugszol, és utána ahogy fentebb írták,

hagyd a dolgokat,hogy maguktól történjenek.



jobb mint a pszichológus és valószínűleg ugyanannyiba kerül.

2021. jún. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!