Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van itt olyan akinek téves...

Van itt olyan akinek téves képe van önmagáról fogyás után?

Figyelt kérdés

35 kg-ot fogytam 3 évvel ezelőtt, de azóta is ugyanakkorának látom magam és ez az önbizalmam is tönkreteszi. Ha egymás mellé rakok egy régi képet és egy mostanit akkor látom a különbséget, sokkal kisebb ruhákat vásárolok, a régiekből mind kifogytam. De ha belenézek a tükörbe vagy lenézek a combomra és a hasamra ugyanazt a hurkás duci lányt látom aki voltam. Mindenki azt mondja, hogy ne fogyjak már, meg milyen jó alakom lett, de képtelen vagyok elfogadni magam.

Emiatt már enni sem tudok rendesen, 800 kalória a maximum, ha többet eszem akkor éjjel rosszul leszek és kihányom. Állandóan edzek és minden gondolatom arról szól, hogy mit ehetek meg és mit nem. Közben persze nagyon rosszul vagyok, hiszen alig eszem. 22 éves vagyok

Hogyan fogadjam el magam? Volt már valaki ilyen helyzetben?


2021. jún. 17. 22:58
 1/4 anonim ***** válasza:
60%
800 kcal túl kevés, persze hogy rosszul nézel ki hiszen egészségtelen vagy. Egyél többet, mozogjál sokat és jobb lesz.
2021. jún. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Anorexiás vagy. Fordulj pszichológushoz!
2021. jún. 18. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez valoban anorexianak hangzik… utolso jol mondja, ezen psuichologus tud leginkabb segiteni, egyedul nem biztos hogy menne…. De jol jel hogy felismered hogy baj van!
2021. jún. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, lehet, hogy egy pszichológus tudna segíteni.
2021. jún. 18. 23:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!