Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért van ez velem mostanság?

Miért van ez velem mostanság?

Figyelt kérdés
Kényszer betegségem kényszer gondolataim és lehetséges hogy egyből a legroszabbra gondoltam és automatikusan gondolok.. Van egy 1 éves kapcsolatom nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon szeretem imádom nagyon jól meg vagyok úgy érzem megtalalfam az igazit nagyon szerelmes vagyok bele.. De utóbbi időben egyszer kétszer eszembe jutt az exem egyáltalán nem érzek iránta semmit sem számomra nem létezik ez egy már biztos csak sokszor úgy eszembe jut egy két emlék így random aztán ennyi meg úgy össze szoktam hasonlítani a mostani kapcsolatomhoz ez lehet a kényszerbetegsegem miatt mert azóta kattogok ragodok és már kezd egy kicsit az agyamra menni

2021. jún. 18. 00:12
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez szerintem másnál is előfordul, hogy eszébe jut 1-2 régebbi dolog. Aztán annyiban is marad. Eszedbe jut, majd elszáll. Nem szabad rajta kattogni.
2021. jún. 18. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!