Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Költözés miatt nem tudok...

Költözés miatt nem tudok rendesen aludni?

Figyelt kérdés

Mióta másik albérletbe költöztem nagyon rosszul alszom. Éjszaka könnyen el tudok aludni, de 4-5 óra alvás után felébredek az éjszaka közepén, és onnantól sehogy sem tudok visszaaludni.


Ez megy már 2 hete, lassan kezdek beleőrülni hogy egész nap zombinak érzem magam emiatt. Eddig soha nem voltak gondjaim az alvással.


Mit tudnék tenni hogy kialudjam magam? Vannak olyan altatók amit recept nélkül tudok venni?


25/F


2021. jún. 18. 13:02
 1/5 anonim ***** válasza:
A Valeriana tabletták ilyenek, recept nélkül tudod venni, de kb. semmit se érnek. Én frontint szoktam ilyenkor bevenni, csak néha kell, egy fél szem elég.
2021. jún. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Sajnos Frontint a háziorvososom

nem ír fel alvási zavarokra. Ajánlotta a melatonint, de az nem ér semmit.


Így nem tudom hogy mit csináljak.

2021. jún. 18. 13:16
 3/5 anonim ***** válasza:
Menj el pszichiáterhez!
2021. jún. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja, a pszichiáter is jó megoldás, mert ők úgy írják receptre a nyugtatókat mint a cukorkát. Szóval tőlük is lehet szerezni.
2021. jún. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Pedig a Frontin/ Xanax a leghatekonyabb es veszelytelenebb modszer. A haziorvosod egy allat.

Ez nyugtato, es ellazit. Az altatok mind veszelyesek, kb ket hetig volna szabad szedni sulyos inszomnia eseten. Es az altato nem valodi, nem pihenteto alvast okoz, hanem kiut.

A nyugtato pihenteto minosegi alvashoz segitene. Irasd fel massal, legalis!

2021. jún. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!