Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Naponta hány perc (vagy óra)...

Naponta hány perc (vagy óra) emberi érintkezés szükséges ahhoz, hogy valaki ne kattanjon be? Lehet tartósan magányosan élni?

Figyelt kérdés
2008. dec. 8. 13:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

tartósan biztos hogy nem lehet, bár ez attól is függ hány éves vagy.


hány éves vagy?

2008. dec. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
27
2008. dec. 8. 14:03
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Ezt számokkal nem lehet meghatározni, mert az egyéni tűrőképesség is különböző. Van, aki jól bírja a magányt, meg olyan is van, aki egyáltalán nem.

Biztos lehet tartósan magányosan élni, kérdés, hogy jó-e ez így. Mert én nem hiszem. Habár attól is függ, hogy érted azt, hogy "magányos". Ha "csak" párod nincs, az még nem katasztrófa, de ha barátilag sem érintkezel emberekkel, azon kellene változtatni.


Ha már a bekattanástól félsz, prábálj változtatni az életeden. Amíg nem lesz körülötted több ember, addig szerezz be egy kutyát vagy cicát! Halál komoly, ez rengeteget jelent! Garantáltan megment a "bekattanástól", ha gondoskodnos kell egy édes pici lényről, akitől rengeteg szeretetet kapsz! Ha kutya, akkor máris ismerkedhetsz is sétáltalás közben a többi "kutyással"!

2008. dec. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Van egy macskám. Nem nagyon járok sehová, a régi barátaim elég zűrös társaság, újak nincsennek, meg munkám se.
2008. dec. 8. 17:12
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
az jó ha van macsek:-) Az én férjem 24/48ban dolgozik, tehát minden 3.napot és éjszakát egyedül töltök. Néha jó a magány, de már könyörögtem neki egy szobakutyáért akit tudok babusgatni és akivel tudok aludni, ha ő nincs velem. Nekem nagyon szükségem van az ölelésre és az éréntisre, úgyhogy nem nagyon bírnám nélküle. Max pár nap. Amikor a férjem nincs otthon, másnap amikor hazajön, mindig hosszú percekig csak ölelgetem:-)
2008. dec. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

szia én is 27 vagyok és kell sőt nagyon nagyon fontos lenne hgoy legyen körülötted valaki én a macsak helyett inkább vennék egy kiskutsát mer taz sokkal jobb( és a macskát sem kellene kitenni mert megszioknák egymást)

próbálj meg barátkozni még a bolt s jó ahova jársz beszélgess az eladókkal meg a pénztárosokkal még ez a nagy üzletláncokban is lehetséges, de ha gondolod írj privit és én is szivesen beszéllgetek veled (bár én nem élek egyedül de azért nekem is jó lenne vakivel beszélgetni) amúgy innen van már 3 barátnőm is akikkel napi szinten beszélünk levelezünk

2008. dec. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

lehet tartósan magányosan élni , ha olyan típus vagy.ha nem , akkor már attól is bekattansz, ha nem olyan van melletted , korulotted akire vágysz akivel megérted magad.ezek az állatpótló mármint emberpótló állatoknál csak egy a baj : nem tudnak veled beszélgetni.nekem férjem is van, kutyám macskám is mégis szinte bekattanok olyan magányosnak érzem néha magam.a gyerekem eljár iskolába , az anyám meghalt a férjem esténként két szót sem szól hozzám.nem az o hibája ,reggel már otkor kell így esténként már szunnyad.látod így is magányos lehet az ember.én csak csodálattal nézem azokat akik évekig egymagukban, magányosan élnek.azt mondta egy pszichológus , hogy azok nem tudnak egyedul élni akiknél valami baj van, mármint nincsenek kibékulve magukkal .

sajnos nekem hiányzik a fiam , az anyám a régi munkám a barátaim.biztos hulye vagyok!

2008. dec. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
néha úgy érzem, meghalok ha nem kapok vkit ebben a pillanatban, akit megölelhetek, meg szerethetek, és ő is szeret. amikor meg abban a helyzetben vagyok, hogy itt az alkalom, h. végre találjak vkit, akkor meg elmenekülök. néha pedig úgy érzem, hogy heteken át tudnék beszélgetni a barátaimmal, máskormeg a hátam közepére se kívánnám őket...
2009. jan. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
hát ezzel nem vagy egyedul.néha én is így érzek
2009. jan. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is magányos vagyok..:( szívesen leveleznék:)
2009. ápr. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!