Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Családtag öngyilkossága...

Családtag öngyilkossága következtében gyakori az, hogy teljesen megtörik az ember?

Figyelt kérdés

Egy éve történt az eset, de teljesen megváltoztam. Elvesztettem önbizalmam, motivációm és minden mást. Nem tudom az emberek szemébe nézni, nem bírok emberek közé menni. Egyszerűen csak elbújnék és nem csinálnék semmit.


A fájdalom már nem annyira erős de olyan tompának, élettelennek érzem magam.


2021. jún. 21. 10:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Ugyanez van velem is. Annyi a kulonbseg,hogy a volt a baratnomet vesztettem el. Nem voltunk mar egyutt,de jo baratoknak megmaradtunk es meg mindig szerettem szakitas utan. Velem is 1 eve volt es ugyanugy uresnek es neha mar feleslegesnek erzem magam.
2021. jún. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Őszinte részvétem. Bele se tudok gondolni, hogy mennyire borzasztó lehet neked, mert én még nem voltam ilyen helyzetben. Viszont nagy mélyponton már én is léptem túl. Leírom, hogy nekem mi vált be:


Új motivációkat/célokat kerestem magamnak. (Főleg az írás, és az animézés segített át ezen.)


Újra elkezdtem rajzolni, énekelni, pedig már régen nem csináltam egyiket sem.


Ha hirtelen rám tört a lehangoltság, bekapcsoltam egy edzős videót, és addig csináltam, amíg minden feszültséget és bánatot kimozogtam magamból. Mérföldekkel jobb volt utána.


Legyőztem a félénkségem, és csak azért is felhívtam telefonon a barátaimat. Nem gondoltam volna, de egy-egy beszélgetés után mintha újjászülettem volna.


Nem vagyok pszcihológus, és nem tudom, hogy neked mi válna be, én ennyit tudok mondani. Remélem, azért tudtam egy kicsit segíteni, és hogy hamarosan jobban fogod érezni magad.

2021. jún. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Ha azt mondanám neked, hogy elhunyt szeretteink újra fognak élni itt a földön, tökéletes egészségben, elhinnéd? Segítene?
2021. jún. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!