Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ezt jogosan szégyellem vagy nem?

Ezt jogosan szégyellem vagy nem?

Figyelt kérdés

Kórházban éltem már át traumát

Ott történt,nem úgy hogy azután vittek

És azóta ha menni kéne vagy lenne valami,nem megyek.Múltkor volt egy késbalesetem

Elájultam és ott ébredtem fel,teljesen kifordultam önmagamból.Le kötöttek hogy nyugton maradjak:)

Mert ugye menekülnék,mégha "csak jót akarnak" akkor is.Szóval szerintem ez gáz🙁szégyellem

De nem tehetek róla.És egyébként hatan fogtak le hogy ne meneküljek és ja..Tini vagyok,lány ráadásul.És nem is tudom:(Ez baj...



2021. jún. 22. 15:00
 1/5 anonim ***** válasza:
62%

Le kötöttek hogy nyugton maradjak:)

nagyon nem illik oda a mosolygós fej..

nem igazán értem a sztorit..

2021. jún. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Máshogy nem tudom leírni

És mosolygós fej az szenvedést jelent

Csak ez saját dolgom.vagyis egyéni

2021. jún. 22. 15:14
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Okoztál nekik egy nehezebben munkanapot mint az átlag, viszont nem újdonság nekik szerintem a hasonló megnyilvánulás. Vannak különösen érzékeny emberek. Ezt ők is tudják.

Attól függetlenül ha pánikolsz, az csak mégjobban kétségbe ejt téged. És plusz munka nekik is, neked pedig újabb rossz élmény " :) "

2021. jún. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hát nem kellett volna oda bevinni

És rengetegen körbevenni.lehet nem reagáltam volna így.Szerintem szóltak rólam

Pedig magánba szoktam menni ha úgy van

2021. jún. 22. 15:32
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Zavaros a sztori de amúgy mindegy is. Ők azon vannak, hogy ne fekete ruhába vegyenek körbe téged. :)

És még mindig jobb ha sokan vannak, hiába nem szükséges , mintha nem lennének, vagy csak akár egy.

2021. jún. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!