Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kényszerbetegség lenne ez?

Kényszerbetegség lenne ez?

Figyelt kérdés
Nagyon sok kényszergondolattaim vannak 18 éves vagyok van egy párom és nagyon szeretem tiszta szívemből szerelmes vagyok bele.. Csak ez egy betegség lenne hogy mindig eljonnek olyan gondolatok " mi van ha" felteszem mi van ha az exem szeretem ezt beszélem magamnak sokáig próbálok ellene tenni de hol ott tudom hogy nem mert egyáltalán nem érdekel csak ez zavar nagyon vagy mit tudom én volt olyan is hogy homoszexuálisnak érzem magam ilyenek is ezen is ragodtam egy csepp ferde hajlam nincs bennem csak ezen ragodtam ez kényszerbetegseg lenne mert nagyon megkeseriti az életem.

2021. jún. 23. 17:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ennyiből nekem nem fix. Simán lehet önbizalom és/vagy abból fakadó szorongás.
2021. jún. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
52%
Fiu vagy lany vagy kerdezo? Csak mert voltam hasonlo helyzetben.
2021. jún. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Sürgősen mondd meg a szüleidnek, hogy keressenek neked egy pszichológust. Már ha meg tudják fizetni. Nem kényszerbetegséged van, hanem iszonyúan szorongsz! El tudom képzelni, hogy ha anyagi okokból nem jön össze a pszichológus, akkor még a pszichiátert és a gyógyszeres kezelést is érdemes bevállalni. Vagy diákmunkázzál, hogy megkeresd a rávalót.
2021. jún. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!