Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valaki adna tanácsot kényszerb...

Valaki adna tanácsot kényszerbetegséggel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Egyszerűen semmilyen értékelhető cikket nem találok róla...


Nagyon régóta küzdöm ezzel a problémával, de sajnos arra nincs pénzem, hogy rendszeresen terápiára járjak, és itt nem segítene 1-2 alkalom. Ráadásul szégyellem is, senki sem tudja ezt rólam. :(


A tüneteket jól leírják, de arról miért nem esik szó soha, hogy mi okozhatja ezeket az erős szorongásokat?

Nyilván mindenkivel más események történtek, és ez egyéni, de legalább példának írhatnának pár esetet, mert én magamtól erre nem tudok rájönni sajnos. :/


Esetleg van itt olyan, akinek sikerült?


2021. jún. 25. 18:10
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
A tlc-n volt errol tobb sorozat is. Miutan kivulrol lattam masoknal, nekem is fura es sok lett amit en csinalok. Valamint felkoltoztem Budapestre, es itt minden koszos. Nem tudtam elkerulni. Valamint a parom is segitett
2021. jún. 26. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!