Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Vizsgaidőszak van és meghalt...

Vizsgaidőszak van és meghalt a nagypapám. Hogy készüljek így a vizsgákra?

Figyelt kérdés
Nagyon megvisel a dolog és nem tudok tanulni sem. Államvizsgám lesz nemsokára de így nem fog menni. Volt valaki ilyen helyzetben? Hogyan lehet ezt a helyzetet kezelni?
2021. jún. 27. 03:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom a veszteséged

Biztosan nagyon szeretné ha sikerülne.

Mennie kell, veled van ő, csak mostmár máshogyan ,de mindig...ott benn.

Az amúgy is nehéz tanulást pedig persze megnehezíti, de nem lehetetlen.

Ha rádjön a rossz érzés , állj meg pihenni,rá gondolni, érezd hogy motivál, rugdosná a seneked hogy" hé, gyerünk, meg kell csinálnod! "

2021. jún. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
38%
Lehet kemeny lesz, de tapasztalat alapjan: ha latna teged, azt akarna, hogy dobd el a diplomad, es otthon sirdogalj, vagy azt, hogy csak azert is megembereld magad, es leulj tanulni? Masreszt minden egyetemen kell lennie pszichologusnak, hatha tud segiteni. Harmadreszt haziorvos ir ki frontint, ha nagyon nem megy a tanulas, alvas, eves, semmi. Aztan persze pihengethetsz egy evet, gyaszolhatsz, ellehetsz otthon, de nem biztos, hogy megeri 2 het tanulasert csusztatni fel-egy evet, foleg, ha onkoltsegesen vagy, gyaszolni meg lehet kesobb is, diplomaval es munkahellyel a kezedben.
2021. jún. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Pont érettségi előtt jártam így jó pár éve. Mindenki sírt a ballagás miatt, hát engem nem érdekelt. Én a nagyapám miatt sírtam. Egyszerűen össze kellett szednem magam és el kellett mennem az írásbelire. Délelőtt vizsga délután temetés( azért délutánra szervezték hogy hazaérjek). Nem volt ez lehetőség hogy halasszam a vizsgát. Fel sem merült. Azzal vigasztalt a nagymamám, hogy a papa nagyon szeretett, nem akarná, hogy miatta ne érettségiztek le. Nehéz volt de megcsinàltam.
2021. jún. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%

Látod ennyi egy élet.

Bármikor meghalhatunk.

Vedd lazán az államvizsgát, de azért készülj.

2021. jún. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Részvétem. Tudom, hogy nehéz, de a nagyapád azt akarja, hogy folytasd a tanulást, és vizsgázz le.
2021. jún. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Részvétem!

Én nagyon hasonló helyzetben azt gondoltam, hogy az az illető azt akarná, hogy tanuljak és jól sikerüljön a vizsgám. Ezért úgymond "érte csináltam", iránta érzett tiszteletből, vagy hogy is fogalmazzak.

2021. jún. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget Mindenkinek
2021. jún. 27. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!