Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Aki már abbahagyta az antidepr...

Aki már abbahagyta az antidepresszáns szedését, mennyi ideig szedte? Azóta se tért vissza a depi/szorongás?

Figyelt kérdés
Olyanok érdekelnek, akik mellette rendes pszichoterápiát is toltak.

2021. jún. 27. 18:05
 1/3 anonim ***** válasza:
74%
ez nem igazán így müködik. Aki végül elfogadta a múltat/megtanulta kezelni az érzéseit annak a gyógyszer elhagyása után nem kellene visszatérnie annak amit régen érzett. Aki meg nem annak meg visszatér a gyógyszer elhagyása után
2021. jún. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én addig szedtem amíg a doki mondta és ahogyan mondta úgy hagytam el a szedését. Az orvosod tud segíteni.
2021. jún. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Első, igen értem hogy úgy megy ahogy leírtad. Igazából van mikor azthiszi az ember hogy elfogadta a múltat, de később derül ki hogy talán más volt az adott probléma forráspontja. Nyilván nem mindig.

Kíváncsi vagyok, kinek hogy volt, meddig szedte, mi lett azután. Nem magam jövőjét szeretném megjósolni a kérdéssel, csak mégis, másnak hogy volt.


Második: sikerült nem a kérdésre válaszolni. Nem tudtad volna leírni hogy meddig szedted?

Nem magamra vagyok kíváncsi, azért tettem fel a kérdést.

2021. jún. 27. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!