Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mikor hazaérek és nincs...

Mikor hazaérek és nincs itthon senki akkor nagyon erős nyomottság vesz erőt rajtam. Nálatok is szokott ilyen lenni? Csak félig nyomottság mert kicsit szorongok is.

Figyelt kérdés

2021. jún. 28. 16:19
 1/4 A kérdező kommentje:
Még annyi lenne a kérdésem hogy rejtett pánikroham lehet. Mert testileg érzek olyanokat amiket régen a pánikrohamoknál éreztem csak pszichésen nem visel meg most annyira. Szinte egyáltalán nem érzem azt az erős szorongás testileg viszont mindenféle tünetem van.
2021. jún. 28. 16:27
 2/4 anonim ***** válasza:
33%
Örülök, hogy enyém ház! xD A normálisak így gondolkoznak.
2021. jún. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
62%
Igen, enis sokszor vagyok így. Nem érzem, hogy annyira szoronganek, de mégis megvannak a tipik tüneteim. Szerintem ez mar sokkal elfogadhatóbb, mint amikor agyban is panikolok.
2021. jún. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen,nálam is ez van.

De nekem eleve emiatt alakult a betegség ki,hogy nincs senkim évek óta se család csak a barátok és mindig egyedül magányosan vagyok itthon

2022. ápr. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!