Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ezek elvonási tünetek?

Ezek elvonási tünetek?

Figyelt kérdés

Most szoktam le a Rivotrilról, ma már nem kellett be vennem. Egész nap szédültem, begörcsöltek a végtagjaim, remegek stb. Ez elvonási tünet? Mit csináljak?


17L



2021. jún. 28. 19:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a Rivotrilt csak fokozatosan szabad csökkenteni, minden héten egyre kisebb adagok, a tablettát lehet felezni, negyedelni is.

Az elvonási tünetek veszélyesek is lehetnek.

2021. jún. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Veszélyesek? Mennyire?
2021. jún. 28. 19:26
 3/8 anonim ***** válasza:
Halálos is tud lenni. Csak hónapok alatt, lassan csökkentgetve szabad elhagyni. Én 10 hónap alatt jutottam a nulláig, és még 20 hónapig voltak elvonási tüneteim utána, ez teljesen átlagos. Ha fokozódnak a tüneteid, pl napokig nem alszol, pánik, stb, akkor vedd vissza, és lassabban hagyd el, pl 6 hónap alatt. Így is lehetnek tünetek, de elviselhető szinten maradnak.
2021. jún. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
"Most szoktam le a Rivotrilról, ma már nem kellett be vennem." A leszokás nem 1 nap...
2021. jún. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
#4 én úgy értem, hogy mától nem kell szednem, már december óta próbálok róla leszokni
2021. jún. 28. 22:01
 6/8 A kérdező kommentje:
Januárban korházban is kerültem miatta...
2021. jún. 28. 22:02
 7/8 anonim ***** válasza:
Ezek teljesen normális tünetek, ennél rosszabbak is vannak.
2021. jún. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Ruby04 ***** válasza:
Igen, kislány, azok!!! Én is vonásban vagyok, tudom, mi az. Most bírd még ki!!
2021. júl. 2. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!