Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depresszió miatt?

Depresszió miatt?

Figyelt kérdés
Depresszió miatt nem érzek szeretett? Egyszerűen nem érzek semmit sem azt sem hogy szeretnek engem és jól esik vagy azt hogy én szeretnék e valakit, családom iránt sem érzek szeretetett a feleségem iránt sem érzek semmit sem.. De persze amikor jobban vagyok akkor érzek.. Nem is érdekel se a családom se a párom, ez lehet a depresszió miatt mind ez? És ha igen akkor miért?

2021. jún. 29. 14:36
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Meg hogy sebkivel sem érzem magam jól senkivel sem csak magamban.
2021. jún. 29. 14:38
 2/11 anonim ***** válasza:
37%

Diagnosztizálva van a depresszió? Azért ez nem ilyen egyszerű. Én is utálom az embereket, és ha jobban belegondolok igazából én csak az állatokat tudom szeretni, olyan önzetlenek és jólelkűek. Mégsem tartom magam depressziósnak. Kevés emberrel találom meg a közös hangot, összesen 2 barátom van, az egyikkel még nem is találkoztam.


Lehet érdemes lenne felkeresned egy pszichológust

2021. jún. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha valaki a családja, felesége iránt nem érzi a szeretetet rossz időszakában ahhoz nem kell nagy diagnosztika, hogy depressziós. Erre jellemző az ürességérzet, nem összekeverve azzal amit te írsz 1-es.
2021. jún. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem érzek semmit sem és kedves 1 és vaszolo feleségemrol beszélek, a családomrol nem némi lim lom haverok.. Szeretnék még nyugtató válaszokat kapni, mert ez így nekem nem jó és nem sokáig fogom így brini mert bűntudatom van ez miatt.
2021. jún. 29. 14:55
 5/11 anonim ***** válasza:
Itt nem igazán megnyugtató szevekre van szükség hanem egy jó pszichiáterre és terápiára, adott esetben megtámogatva gyógyszerrel. És ki fogsz belőle lábalni. Tudom, szörnyű érzés:-(((
2021. jún. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ebben az állapotban ez így szokott lenni. Pszichiátert keress, jobbat, ha van. Sokszor csak depresszió tünetek vannak jelen és könyvelik depressziónak, miközben, lehet, hogy mérgező a kapcsolata valakinek, megfelelési kényszer van jelen, megalkuvó az élet valamely területén, ezekre nem látsz rá! Bármilyen hihetetlen is, ha pszichiátert nem akarsz váltani akkor keress fel egy pszichológust, akinek ezt jelezd, hogy szeretnél utána járni annak, hogy valóban depressziós vagy, vagy valami más okozza ezt a tünetet.
2021. jún. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Kedves 6 OS!!! Egyáltalán nincs mérgező párkapcsolatom, hanem nagyon is rendben van nagyon is jó párkapcsolatban élek...megfelelsi kényszerem nincsen ha ezt is akarja tudni de köszönöm a választ.
2021. jún. 29. 17:52
 8/11 A kérdező kommentje:
Egyébként stresszes életét élek nagyon stresszes szüleim el hunytak szóval nem a párkapcsolatommal van baj.
2021. jún. 29. 18:43
 9/11 anonim ***** válasza:

Depressziósan ki vagy üresedve.

Gondolj bele, hogy egy depressziós ember tulajdonképpen azért az, mert nem képes befogadni szinte semmi pozitív energiát, a legtöbb dolgot negatívan éli meg. Nem el át pozitív érzéseket. A szeretethez pedig pozitív energia, ahhoz is szükség lenne a befogadó képességre.

2021. jún. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"szüleim elhunytak"

Ez az élet rendje, leírtad, hogy ezzel van a baj, gondolom nem váltál le a szülőkről. Elmentél már pszichológushoz? Elmondtad neki a gondod? Vagy ásod csak tovább a sírodat?

2021. jún. 30. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!