Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A depresszió tudatosan jön...

A depresszió tudatosan jön vagy akaratunkon kívül?

Figyelt kérdés

2021. jún. 29. 20:18
 1/9 A kérdező kommentje:

Állandóan attól félek, h a szüleim majd egyszer meghalnak és én belebetegednék a fajdalomba.

Nagyon elkeserit ez sajnos és nem akarok ettől felni, mégis megkeseríti a mindennapjaimat.

Tudom, h nem vagyok nornalis, szóval betegseg, de jelenleg pszihiatriai kezelés alatt allok, igyekszem visszamenni az orvoshoz és tenni ellene

Ez milyen mentális betegség, ha vki vmitol fél ennyire??

Paranoia???

2021. jún. 29. 20:22
 2/9 anonim válasza:

Normális. Nem jó, de az ilyesfajta szorongás szerintem természetes. Én is van, hogy nagyon szorongok, sírok miatta.


Egy pszichológus azért segíthet a mélyére ásni a dolognak.

2021. jún. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
De ha valami oltári butaságot mondtam, javítsatok ki. Lehet, hogy velem is baj van. 😅
2021. jún. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Egy perc örömöm nincs és kivok uresedve

Semmi szexuális vágy

A nap legnagyobb részében levert hangulat munkába is, barátokkal is, de semmit nem látnak rajtam hálistennek, mert nem mondom nekik

2021. jún. 29. 20:25
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Te láttál már olyat, hogy valaki depressziós akart lenni? :o
2021. jún. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nem csak mondta vki volt h ezt nem értette meg azóta senkinek nem mondom csak itt

Sajnos már a lelki fájdalomtól a szívem is szúr sokat úgy erzem

2021. jún. 29. 20:28
 7/9 A kérdező kommentje:
Örülök h vannak akik még ezt megértik :(
2021. jún. 29. 20:29
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Sok olyan ember van, aki azthiszi a depresszió akarat gyengeség, meg a többi mentális zavar is. Nem szabad velük foglalkozni, ismert jelenség ez a neurotipikusaknál. egyik füleden be, másikon ki
2021. jún. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez szorongas es/ vagy kenyszergondolat. Ha nem tudod elfoglaltsaggal elterelni a figyelmed, kene pszichologus.
2021. jún. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!