Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Felriadok az éjszaka közepén...

Felriadok az éjszaka közepén különböző problémák miatt?

Figyelt kérdés

Az elmúlt időszakban pár naponta, van hogy naponta az éjszaka közepén a semmiből felriadok és engem érintő stresszes kérdések vannak azonnal eszembe, pl, úr isten a munkahelyen ezt biztos elrontottam. Olyan szokott lenni, mintha előtte (álmomban) azon gondolkoztam volna, hogy mi történt az adott szituációban és mikor "megvilágosodom" felriadok és dobog a szivem, nem tudok visszaaludni. Persze reggel rájövök, hogy azért hülyeség amit akkor gondoltam, mert....és ész érvekkel rájövök, hogy hülyeség volt.

Most is ez történt..bocsánat, ha zagyvaság, nem tudom jobban megfogalmazni.


2021. júl. 1. 03:24
 1/1 anonim válasza:
tudom miről beszélsz.nálam ez egy elit iskola miatt volt.nagyon szar volt oda járni a tanárok és a gyerekek miatt is.heti 1-2 alkalommal később már heti 4-5 alkalommal arra ébredtem hogy csurom izzadság vagyok de mint aki lefutott 8 km-t.év végén váltottam sulit utána meg is szűnt.de én tudtam is hogy az iskola miatt,megszüntettem a forrását és jobb lett,btw én sose éreztem se álomban se reggel hogy féltem volna ,simán csak a sok stressz volt aggódás.nem tudom hogy ez segít-e
2021. júl. 1. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!