Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehet a rivotrilnak élénkítő...

Lehet a rivotrilnak élénkítő hatása? Illetve a Frotinnak fársztó hatása?

Figyelt kérdés

1 hónapig szedtem Rivotril 0,5mg-t, reggel 1/2 szem, délben 1/2 szem, este 1-2 szem attól függően mennyire vagyok stresszes. Mellette 2 féle antidepresszánst szedek.

Alapból iszonyatosan fáradékony voltam, nem tudtamaktivitásra bírni magam. Ez rengeteget javult az elmúlt hónapban.

Most váltottam 0,25-ös frontinra ugyanilyen adagolással. Az antidepresszánsokban semmit nem változtatott az orvosom. Úgy érzem rohadt fáradt vagyok. Könnyen lehet hogy a Frontintól vagyok ilyen fáradt, de a Rivotril szedése előtt is ez volt pedig akkor nem szedtem semmit. Lehetséges hogy a Rivotriltól energikusabb lettem?



2021. júl. 3. 14:24
 1/4 A kérdező kommentje:

Az élénkító talán nem jó kifejezés, hiszen pont este szedtem többet. Csodálatosan aludtam utána ami hatalmas dolog, komoly alvásproblémáim voltak.

A Frontinnal is aludtam de talán nehezebben aludtam el és nem is olyan mélyen aludtam. Pedig amikor beszedtem este akkor brutál fáradt lettem tőle. Ilyet a rivotriltól nem éreztem, mégis jól aludtam tőle.

2021. júl. 3. 14:29
 2/4 A kérdező kommentje:
Reggel és napközben meg úgy érzem mintha pont hogy energikusabbá tett volna. Vagy nem tudom most mi van, de ahogy váltott visszatért a brutális fáradtság.
2021. júl. 3. 14:30
 3/4 anonim ***** válasza:
52%
Nem. Semmikepp nem elenkito, mert nyugtato hatassal bir. Talan az a valasz a kerdesedre, hogy mivel jobban alszol, masnap energikusabb is vagy.
2021. júl. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia!Én is szedtem a Rivotrilt és az elején én is hasonlókat tapasztaltam mint te de aztán mikor eltelt bizonyos idő már nem emlékszem azt hiszem 2-3 hónap talán akkor viszont mindig fáradt voltam és rosszkedvű és emiatt le is álltam vele.A Frontin alváshoz nekem nem volt jó egyáltalán és emiatt azt is hanyagoltam egy idő után.Altatót írt fel az orvos az volt a jó ha nem tudtam aludni de hosszútávon egyik sem megoldás mert függővé tesz.Jobb megválni tőle bár tudom nehéz de nagyon megéri
2021. júl. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!