Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depressziós vagyok? Amiatt...

Depressziós vagyok? Amiatt van ez? Elfelejtek dolgokat.

Figyelt kérdés
Nem volt baj a memóriámal soha sem, de az elmúlt egy hétben nagyon feledékeny lettem. Pl mondta a amá hogy hozzak neki egy nadrágot (mozgássérűlt) én elfelejtettem és elmentem dolgozni. Viszem ki az éthorót, leraktam mert megnéztem valamit. Az éthordóról megfeledkeztem, úgy mentem el otthonról. Úgy érzem nem érdekel semmi ami edig érdekelt. Sokszor nem vagyok tisztában a napokkal. Azt hittem holnap hétfő, azt lószart mert vasárnap.Alig van energiám kitakarítani, beletelik 1 napba is. Fájt a gyomrom 2 napig, majd a mégemnékl azaz meencecsontnál kezett szúrni. Történt változás az életemben, lehet az is közrejátszik. Elmentem dolgozni, fizikai munka. Stresszel és koránkeléssel jár.
2021. júl. 3. 22:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez nem depresszió. Vagy rövidtávú memóriáddal van a baj vagy figyelemzavarod van. De amúgy, amit leírtál nem tűnik súlyosnak, de kérdezd meg a háziorvosod!
2021. júl. 5. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A rövid távú memóriáddal van problémád. Nem vagy depressziós csak fáradt. Fordulj háziorvoshoz és pihend ki magad.
2021. dec. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!