Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha idegbeteg vagyok akkor...

Ha idegbeteg vagyok akkor soha nem leszek normális?

Figyelt kérdés
Életem végéig gyógyszert kell szednem hogy nyugodt, normális legyek?
2021. júl. 4. 08:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Az orvosod mit mond?
2021. júl. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Még nem voltam nála.

Olyanok válaszára lennék kíváncsi akit kezel vagy kezelt pszichiáter hogy van-e értelme járni hozzá, elmúlik-e ez az állapot vagy állandóan gyógyszer fog kelleni hogy normális legyek.

2021. júl. 4. 08:56
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezt itt senki se tudja megmondani, még pszichiáter sem, mert neki is előbb találkoznia kell veled és meg kell vizsgálnia ahhoz, hogy érdemben bármit mondani tudjon.

Igen, van értelme pszichiáterhez fordulni és ha gyógyszert ír fel, akkor van értelme szedni, mégpedig olyan adagolásban és annyi ideig, ahogyan mondja. Ő ért hozzá, nem a gyk-sok. Hogy mennyire hosszú ideig kell majd (esetleg) gyógyszert szedned, az nyilván attól függ, hogy mi a baj és hogy mennyire leszel hajlandó együttműködni vele. Az is lehet, hogy nem is lesz szükség gyógyszerre, hanem pl. pszichológushoz irányít, akihez aztán rendszeresen kell járnod valamennyi ideig. Orvosra bízd magad, ne a gyk-sokra, ha érzed, hogy valami gond van.

2021. júl. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
52%
meg kell tanulnod kezelni az érzelmeid. Ez a titka. Nem egy lehetetlen feladat de nem is fél nap lesz.:D
2021. júl. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
50%
Apámból kiindulva...: nem, nem leszel!
2021. júl. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!