Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van olyan közületek akinek 10...

Van olyan közületek akinek 10 mg escitil nem hatott de 20 már igen, és tünetmentes lett? Panikroham ellen kellene hatni a.

Figyelt kérdés

2021. júl. 5. 09:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Én eléggé stresszes és pánikos voltam korábban, még a depresszió is befigyelt. Napi 2x 1 óra mozgás, heti 2-3 korsó sör oldotta meg. Amióta rendszeresen mozgok, vagyis kifullasztom magam, rendben vagyok.
2021. júl. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod. Nagyon örülök hogy Neked ez segített tényleg :-)


Sajnos az én rosszulléteim megkeseritik a napjaimat ezért szeretnék minél hamarabb tünetmentes lenni.

Egyebkent enis rendszeresen biciklizek, gyaloglok, egészségesen találkozom, de sajnos vannak még nagyon nehéz napjaim a tünetek által.


Mégegyszer köszi a választ!

2021. júl. 5. 09:50
 3/17 A kérdező kommentje:
Táplálkozom* elnézést🙂
2021. júl. 5. 09:51
 4/17 anonim ***** válasza:

Első vagyok továbbra is.


Tudom, hogy milyen érzés, mivel velem is megtörtént, sokszor. De, próbáld meg magaddal megoldani ezt és valamilyen egyensúlyt találni, mert a gyógyszer nem lesz hosszútávú megoldás.


Nekem egy erős, három részes HIIT edzés segit, amit már 2 éve használok. Egyrészt nem nő a hasam, és utána van egy "örülök, hogy élek" érzésem másrészt, meg baromi jó stresszoldó, de ez én vagyok.

Találj magadnak valamit, változtass azon, ami ezt váltja ki belőled. Nekem ez egy hosszú távú folyamat része, de tényleg elmondhatom, hogy jobban vagyok, és azt is tudom, hogy tényleg rajtad múlik, hogy ki akarsz-e mászni a gödörből.

2021. júl. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Szia! Pánikzavaros vagyok és én is ezt szedem, csak Scippában (ugyan az a kettő). A 10mg-tól én is csak jobban lettem, de nem volt elég. A pszichiáterem szerint (és a külföldi szaklapok is ezt írják) a pánikosok legnagyobb részének a napi 20mg vált be, úgyhogy érdemes lenne emelned. Én most emeltem 15ről 20ra és már a 15 is jobb volt, mint a 10, úgyhogy lehet benne valami. :)
2021. júl. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Utolsó, köszi szépen 🙂 gyógyulást kívánok nekedis!
2021. júl. 10. 05:30
 7/17 anonim ***** válasza:

Érdekelne a tapasztalatod azóta.

Én most fogom 20-ra emelni,remélem hatni fog. Már nagyon nehezen bírom a szorongást,ráadásul ez nem is az első amit szedek,úgy érzem nincs erőm megint egy gyógyszerváltásra ha ez nem válna be.

2021. aug. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém aki az 5ös? A 20mg-tól azért lényegesen jobb amióta megszűntek a mellékhatások. Már olyan dolgokat tudok csinálni amik előtte nem mentek szorongás nélkül.
2021. aug. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Szia,igen.

Köszönöm a válaszodat,akkor reménykedem :)

Emelés után mikortól volt kb a javulás? Azonnal vagy itt is meg kell várni a kb 2-3 hetet?

2021. aug. 13. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Szia! Én már a legelején is nagyon nehezen szoktam hozzá, például a sima 5mg-os adaghoz 2 hónap. Nekem 4 hét kellett mire a mellékhatások enyhülni kezdtek és éreztem, hogy kezdek jobban lenni. Nekem megy mellette xanax is viszonylag nagy adagban azt azért hozzá kell tennem. Bár ez a viszonylag nagy adag is olyan, hogy kinek mi. 115 kilósan nyilván nem 3*0.25-öket veszek be.
2021. aug. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!