Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánikroham: remegő összehuzodo...

Pánikroham: remegő összehuzodo szem, száj, bizserges, nyelesi nehézség. Alacsony vérnyomás. Más is éli így meg a pánikot? Kegyetlen...

Figyelt kérdés

2021. júl. 5. 16:01
 1/8 A kérdező kommentje:
Illetve nyaki izomgorcs, kezekben is osszehuzodasok :(
2021. júl. 5. 16:02
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálam is jelen van ez a fura bizsergés, nagyon lecsökken a vérnyomásom és az egész testemben remegek. Ilyenkor olyan gyorsan veszem a levegőt, hogy többször is majdnem elájultam.

Sajnálom, hogy neked is keresztül kell menned ezen. Kitartás, jobb lesz ennél!

2021. júl. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem jégcsapokká válnak a kezeim-lábaim, plusz izzadnak is (de csak a végtagjaim), piszkosul magas lesz a pulzusom, és belülről érzem, hogy remegek. Dokim szerint azonban nem pánikroham hanem kortizolroham... Nekem aztán mind1, minek nevezzük, qvaszar érzés, munkahelyemen anno, mikor rámtört közölték, hogy ha ez lesz, akkor elbúcsúzunk egymástól. Következő héten már magamtól nem mentem.
2021. júl. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Engem is pánikzavarral/generalizált szorongással kezelnek. Sajnos magától nem lesz jobb, minél előbb keress fel egy pszichiátert és kezdjétek meg a gyógyszeres kezelést (illetve nem árt a pszichoterápiás támogatás se). Minél többet vársz annál nehezebb lesz helyrehozni. Ami a legfontosabb, hogy sok rossz dolgot összeírnak a különböző gyógyszerekről, de ne félj tőlük, azért gyógyszer a neve, mert gyógyítani szeretnének vele, nem pedig megölni. Jobbulást kívánok!
2021. júl. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Na azért nem biztos az sem, hogy rögtön gyógyszerezni kell az embert! Van, amikor a környezet betegíti meg az embert, olyankor lépni kell, mert a gyógyszerezés nem old meg semmit. Arról nem is beszélve, hogy van, aki brutálisan meghízott ezektől a cuccoktól...
2021. júl. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Már szedem a gyógyszert, csak még nem hatott. Sajnálom, hogy ennyien vagyunk akiknek szenvedni kell egyszerűen borzalom. Kitartást kívánok mindenkinek❤️
2021. júl. 5. 18:34
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha jól gondolom antidepresszáns+ideiglenesen szorongáscsökkentő kombinációt kaptál. Türelem és kitartás, jobb lesz tőle. :)
2021. júl. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Köszi, Neked is!
2021. júl. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!